اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
جلسه دوم از دور بیستم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره ۶۰ نمایندگی امین گلی با استادی کمک راهنمای محترم آقا اشکان و نگهبانی  مسافر مجید  و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه اول"تعطیلات تابستانی" و دستور جلسه دوم" جشن تولد یک سال رهایی مسافر مصطفی" در روز پنجشنبه در تاریخ ۱9 تیر ماه در ساعت ۱۷:۰۰ آغاز کار نمود.
به ادامه مطلب مراجعه فرمایید..... 


سلام دوستان اشکان هستم یک مسافر :اول خدا را شکر می کنم که توانستم در این جایگاه قرار بگیرم  و از جناب  مهندس تشکر می کنم که اگر امروز نفس می کشم به خاطر وجود مبارک ایشان و خانواده شان می باشد .
از راهنمای خودم اصغر آقا که با آموزش های ناب شان  من رو به زندگی امیدوار کردند و از راهنمای همسفرم خانم آمنه که روز رهایی و تولدم حضور داشتن از زحمات ایشان هم تشکر می کنم .
و اما در  مورد دستور جلسه  ، تعطیلات تابستانی ، اینکه تعطیلات یعنی چه؟ 
چون جهان یک مسیر جاری دارد و هیچ وقت در آن توقف ایجاد نمی شود،  حتی برای یک ثانیه ، شما فکر کنید حرکت زمین بخواهد برای یک ثانیه متوقف بشود همه چیز از هم پاشیده می شود و زندگی تمام و نابود می شود. معنی تعطیلات چیست ؟
 آیا ما تعطیل می شویم که  متوقف بشویم ؟
 در زندگی ما چنین چیزی امکان پذیر نیست ! 
تعطیلات یک بازنگری است معنی لغوی تعطیل یعنی: فرو گذاشتن، کنار گذاشتن، از دست دادن ،پس ما در تعطیلات چه چیزی را  کنار میگذاریم..!؟  
مثلا تعطیلی روز جمعه به این معنی است ،که شما ۶ روز کار می کنید بعد یک روز بازنگری می کنید .
که از چه کارهایی عقب افتادید و باید انجامش بدهید  و برنامه ریزی می کنید و بقیه کارهای عقب مانده را ادامه می دهید .
در سی دی ها جناب مهندس فرمودند که ما موقعی به رستگاری می رسیم که دو کار را انجام داده باشیم ، یکی چمدان ها را خالی کرده باشیم و یکی کوله بارمان را پر کرده باشیم .ما در تعطیلات کنگره باید هر نوع باری که داریم  بگذاریم کنار و بررسی کنیم که در چمدان مان چه کار هایی راجمع کرده ایم چه کارهایی کامل شده و چه کارهایی ناقص مانده است ، چه برنامه هایی نوشته ایم و در کوله بارمان چیست .
چقدر آموزش گرفتیم ، چقدر گذشت یاد گرفتیم ، چقدر انسان شدیم ، نگاه کنیم و عیب ها را پیدا کنیم و دوباره مسیرمان را ادامه دهیم که می شود همان مثلث دانایی قسمت تجربه و آموزش را طی کردیم و باید تفکر کنیم تا وارد آموزش و تفکر و یک سیر دیگر شویم ‌.تعطیلات تابستانه کنگره هم به همین معنی است.
عمل کردن مهم است ، حفظ کردن مطالب به درد ما نمی خورد و این تعطیلات هم برای ما سفر دومی ها ، و هم سفر اولی ها ، یک بازنگری به کارهایمان است که چه خدمت هایی کرده ایم ما باید قدر جایی که در آن هستیم را بدانیم و اما دستور جلسه دوم تولد یک سال رهایی آقا مصطفی و همسفر محترمشان.

آقا مصطفی به خاطر شغلش که راننده جاده بود بعضی وقت ها بود و  بعضی وقت ها نبود جز افرادی بود که هم خودش خواسته داشت و هم در این مسیر همسفرش خیلی کمکش کردند و خوشحالم که توانستند به خوبی حرکت کنند یک مورد دیگر که اقا مصطفی را نجات داد و کمکش کرد ورزش در پارک بود از موقعی که پارک اومدند همه برنامه هایش به خوبی پیش رفت .
قانون یازده


پیام مرزبانی


رهایی مسافر فیروز و مسافر محمد لژیون ششم


رهایی مسافر محمدرضا و مسافر علی رضا و مسافر حسین از لژیون نهم


در ادامه تولد یکمین سال رهایی مسافر مصطفی

اعلام سفر مسافر مصطفی: 
با 15 سال تخریب وارد کنگره شدیم آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک، شیره ، 11 ماه  10 روز سفر کردیم با کمک راهنمای خوبم آقا اشکان با روش DST داروی شفابخش OT  رهایی از بند اهریمن  اعتیاد یک سال و سه ماه و 18 روز است که با دستان پر مهر جناب آقای مهندس دژاکام آزاد و رها هستم. 
آرزوی مسافر مصطفی :
آرزو میکنم بتوانم یک خدمت گزار صاف و صادق در کنگره باشم و خدمت کنم
آرزوی همسفر مارال :
آرزو میکنم پدر و مادرم کمک راهنما بشوند.
آرزوی همسفر فرزانه :
آرزو میکنم همسفرانی که بدون مسافر به کنگره می آیند هرچه زودتر مسافرشان همراهشان شوند و درمان بشوند.


سلام دوستان مصطفی هستم یک مسافر :

در ابتدا خداوند را سپاسگزارم . روزی می گفتم چرا مصرف کننده  هستم، ولی امروز خداوند را شکر می کنم که یک مصرف کننده  شدم و توسط آن توانستم به کنگره بیایم .
از کمک راهنمای خودم ،کمک راهنمای همسفرم ،از ایجنت و مرزبانان و تمام کسانی که در تولد من شرکت کردند تشکر می کنم .تشکر از دو همسفر عزیزم می کنم که در طی این سفر بال پرواز من بودند 
زندگی من همش شده بود مصرف ،وقتی   از خواب بیدار می شدم ؛ اول مواد تهیه می کردم و چون راننده بودم پشت ماشین مصرف می کردم که کار بسیار خطرناکی بود . اوایل که در کنگره امده بودم بیشتر فکر می کردم نکند یک اشنا مرا ببیند و فقط فکر درمان خود بودم . درادامه اقا اشکان به من گفتند که پارک بروم و من گفتم اینجا امده ام که مواد مصرف نکنم و پارک به چه درد من می خورد ،ولی در ادامه متوجه شدم که ورزش خیلی به درمان من کمک می کند . من ممنون دار اقا اشکان و بقیه بچه ها هستم که به من کمک کردند .
 از این که به صحبت های من گوش کردید سپاسگزارم سلام دوستان آمنه هستم یک همسفر :

 خوشحالم که در تولد آقا مصطفی و خانم فرزانه حضور دارم و تبریک به آقا مصطفی و کمک راهنما آقا اشکان و همسفرانشان دارم . 
خوشحالم که فرزندشان پابه پای پدر و مادر به کنگره می آمد و موقعی که آوای کنگره خوانده می شد آوا را از حفظ می خواند و ما انرژی می گرفتیم . همیشه در مشارکت ها فکر می کنیم حرفی که می خواهیم بزنیم تکراریست در صورتیکه وقتی مشارکت ها را می بینیم اکثرا صحبتهای جناب مهندس است .
 ترس از مشارکت مارا از مشارکت باز می دارد . درست است نباید مشارکت ها تکراری باشد ولی هر فرد همان حرف را با حس خودش می گوید و باعث جرقه می شود .

 ما در کنگره با همین تکرار ها به آگاهی می رسیم .خانم فرزانه بسیار خوب بودند و تاکنون نشده که من یا مرزبان خدمتی را از ایشان بخواهیم و انجام ندهد فقط اوایل کمی در آمدن به پارک تنبلی می کردند .
 ولی الان سر موقع پارک می روند . امیدوارم در  سال آینده شال کمک راهنمایی را به دوش این دو عزیز ببینم وبرایشان آرزوی موفقیت می کنم . ممنونم از این که به صحبتهای من گوش دادید .سلام دوستان مارال هستم یک همسفر : آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی ست دوستان تنهاپیوندمحبت مارابهم متصل نگاه خواهد داشت. 
از جناب مهندس و خانم آنی  ،کمک راهنمای پدر و مادرم، خانم آمنه و آقا اشکان بسیار  سپاسگزارم
از بچه ها می خواهم  که دیسپ را بخورند  وبخوربدهند.دیسپ اول بی مزه است ولی بعد عادت می‌کنید .خوردن دیسپ وبخوردادن دیسپ میکروبهای بدن را از بین می برد، پس وقتی بچه ها مادرتان می گوید  دیسپ بخورید، نگویید نه. 
 بخورید تامیکروب ازبدن شما  بیرون برود. 
من عاشق دیسپ هستم. آقای مهندس ممنونم که دیسپ را درست کردید .
خیلی ممنون که به صحبت‌ها من گوش کردید.

 سلام دوستان فرزانه هستم یک همسفر  :

می رسند آنانی که خواستاربودن وسیراب شدن هستند آنانی که ازسکون به درنمی آیند هرگز نخواهند رسید.
خدا را شاکر و سپاسگزارم از جناب مهندس و خانواده ای محترمشان که چنین بستری را فراهم کردند تشکر می کنم  که ما به این مکان مقدس بیاییم و به حال خوش برسیم ،از خانم آمنه ممنونم که با آموزش های خوبشان به من آگاهی می دهند . 
از راهنمای مسافرم آقا اشکان ممنونم  که مسافر مرا یاری کرد تا به رهایی برسد .
از دختر کوچکم مارال خانم تشکر می کنم که همیشه همراه ما بوده است . از مسافرم تشکر می کنم که به خودش کمک کرد که به درمان برسد و این که من را به کنگره آوردند .مسافری که بدون همسفر به کنگره بیاید آموزش آن نصفه است ، چون همسفری که  در کنار مسافری که مواد مصرف می کرده روح و روانش تخریب شده و باید آموزش ببیند . وقتی که به کنگره آمدم به لژیون تازه واردین خانم مرضیه رفتم با انبوهی از سوالاتی که داشتم و ایشان با متانت سوالات مرا جواب دادند  .
از ایشان و مرزبانان محترم تشکر می کنم . وقتی یک همسفر به شعبه می آید با نوشتن سی دی و فرمانبرداری  از کمک راهنما می تواند به حال خوب برسد . اگر هزار بار دیگر از من سوال کنند چه کسی را انتخاب می کنید باز می گویم اقا مصطفی چون ایشان پادشاه خانه ی من هستند . 
تشکر می کنم که به صحبت های من گوش کردید.


اهدای هدایای ارزشمند از طرف آقای مهندس و خانم آنی بزرگ به مسافر مصطفی
اهدای هدایا از طرف مسافر  به آقای مهندس و خانم انی عزیز و کمک به زمین
اهدای هدایا به راهنمای گرامیشان
اهدای هدایای دوستان به این عزیزان
نویسندگان : همسفر الینا و همسفر مرضیه لژیون چهارم

عکس و آپلود : مسافر مجید

تنظیم و ارسال : همسفر شقایق
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic