اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
چهارشنبه 6 فروردین 1399 :: نویسنده : همسفر فاطمه
"به نام قدرت مطلق الله"


به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید...


خلاصه مشارک دستور جلسه ی هفتگی اهمیت خواب  شب
اعوامل زیادی برای افرادی است   که شب ها خواب به چشمشان نمی آید، یکی این عوامل این است که  صبح زود از خواب بیدار نم گردند  و فعالیت روزانه ندارند در نتیجه جسم شان خسته نمی گردد.
 از  دیگر عوامل می توان به این مورد اشاره داشت  که از افکار منفی، ترس، خشم وعصبانیت دوری نمی جوید  زیرا  همه ی این ها باعث می‌ گردند   که هرچند  انسان درطول روز خسته شده باشد باز هم  نتواند خواب   خوبی داشته باشد و مدام کابوس می بیند و از خواب بیدار  می گردد و.......
بنابر این باید این چند گزینه را رعایت  نماییم تا با آموزش ها یی که دریافت می نماییم  بتوانیم بر  خشم و عصبانیت خویش  کنترل  داشته باشیم.

خشم و عصبانیت اکثرا  افراد به دلیل  این می باشد  ‌که می خواهند کنترل شرایط را در دست بگیرند، وقتی چیزی را که به ما ربطی  ندارد  کنترل  نماییم   دچار ترس، خشم و اضطراب می گردیم  و باعث می گردد  افکار  زیاد ی  در  ذهن  ما بیا یند  و انرژی  ما را تخلیه نمایند.
 وقتی  هم انرژی  نداشته باشیم نمی توانیم خواب راحتی داشته باشیم. 
 
 خواب صبح به این دلیل بسیار   شیرین  می باشد، زیرا که هنگام  صبح مواد شبه افیونی بسیار   زیاد تر و بهتر ترشح می گردند.

بنابر این اگر مواد شبه افیونی  کم باشد نمی توانیم خوب بخوابیم.
 در خواب مواد سمی بدن دفع می‌گردند   و این خیلی  برای  بدن ما سود مند می باشد،  اگرشب بیدار  بمانیم  نمی  توانیم آن انرژی  که کائنات  به نفس ما می دهند را  استفاده  نماییم.
هنگام روز  خوابیدن این انرژی  را دریافت نمی گردد و  این ها همه  بستگی به سیستم ایکس ما دارد که فعال باشد که با آموزش ها فعال می گردد.
خلاصه سخنان استاد دستور جلسه سی دی جهان  بینی  1و 2 
مهمترین هنر یک راهنما  یا معلم این می باشد  که به گونه ای   مطالب  را به رهجو انتقال دهد  تا  رهجو تمامی مطالب را به خوبی درک نماید، به طور مثال؛ از هر 100 نفر 95 نفر به درک مطلب رسیده باشند. 
در کل  راهنما  می بایست علم درست  که منظور  همان آموزه های  سی دی های متعدد  و آموزش جهان بینی می باشد را  به ساده ترین صورت به رهجو یا شاگرد  انتقال دهد، برای  همین  کار یک راهنما  بسیار سخت می باشد. 
در ادامه  استاد بزرگوار فرمودند؛  وقتی  سی دی را به قلم نگارش در می آورم،   مطالب را بسیار مطالعه و کند و کاو   می نمایم،    به خصوص مواقعی  که سی دی های جناب  امین، بسیار روی مطالبی که ایشان فرموده اند  تفکر می نمایم تا این مطالب که ا گفته شده را به طور روان برای شما باز گو نمایم و مصداقش  را پیدا نمایم  وبا زبان ساده انتقال به شما دوستان عزیزم ارائه دهم،  این عمل  باعث می گردد  که فنداسیون آن علم محکم گردد، اگر پی ریزی و فنداسیون  محکم باشد ما می توانیم  صد طبقه ساختمان بسازیم، اما اگر کسی بخواهد  از واژه  های سنگین استفاده نماید  که علمش را به رخ دیگران بکشد این فقط برای اعتبار  جمع کردن می باشد  و این که ادعا نماید که من  خیلی به مطالب متعدد آگاهی دارم. 

 اگر راهنما با معلمی ساده بیان نمودن  مطالب را بلد نباشد حتما باید  یاد بگیرد، زیرا در این صورت  رهجو یا شاگرد خوبی پرورش نخواهد . 
 کامل ترین شکل تاریکی  اعتیاد می باشد، زیرا انسان دراعتیاد به پایین ترین نقطه انسانیت نزول  می‌ نماید   و ترور شخصیتی  می گردد، وقتی انسانی   وارد  اعتیاد  گردد،  بند های مختلفی به او  زده می شود و حس های منفی به انسان  دست می دهد و باعث می گردد   خیلی  از توانایی  هایش را از دست بدهد و به جای آن  ناتوانی در او پدیدار گردد و  حس هایش آلوده  شوند، در این موقع می تواند  دست به انجام  هر کار ضد ارزشی بزند، به طور مثال؛ بابت اعتیاد دروغ می گوید، دست به دزدی می زند، پنهان کاری می نماید و........ خیلی کارهای دیگر.

اعتیاد  دری است  که به سمت تاریکی باز شده است.
برای این که مواد شبه افیونی در بدن ترشح گردد و غدد درون ریز بدن شروع به ترشح  بنماید  باید در قسمت فیزیک  بدن فرمانش صادر گردد  و این طور نمی باشد  که هر 21  روز انسان مواد مصرفی خود را تیپر نماید و یا  تغییر  دهد، تا یک پنجم دانایی انسان زیاد نگردد انسان  نمی تواند  یک پنجم مواد مصرفی خود را  کاهش دهد ، حتی اگرهم مواد مصرفی خود  را کنار بگذارد  یا قطع  نماید   به آن حال خوش نمی تواند دست نمی یابد.

هر چه قدر  انسان بیش‌تر پالایش گردد، کوچکترین آلودگی را تشخیص می دهد وقتی حس آلوده گردید  دیگر متوجه  معیار در زندگی نمی شود، پس انسان  باید در هر اتفاقی هوشیار باشد که حس هایش  آلوده نشوند. 
نیروهای منفی و بازدارنده تنها  کارکردی که دارند  آلوده نمودن  حس می باشد، همانند این که  آب را از سر چشمه آلوده نمایند و  باعث گردند تا  یک شهر فلج گردد ،  انسان هنگامی که  حس هایش  آلوده می گردد، باعث  تصمیمات  اشتباه در زندگی خود و اطرافیانش می گردد.
حس همان  نیرو می باشد  و اولین شروع به کار گیری قوه ی عقل می باشد، عقل هیچ گاه  فرمان غلط صادر نمی نماید. وقتی حسی  آلوده گردد، عقل با یک حس آلوده شروع به کار  می نماید و شروع  به صادر نمودن  فرمان های غلط  می نماید.

وقتی انسان از دنیا می رود تنها کالبد فیزیکی او   به خاک می رود ولی نفس به جهان بعدی می‌رود و در یک کالبد دیگر به حیات ادامه می دهد.
  
نفس وقتی از این دنیا می رود در کالبد دیگر به زندگی خویش  ادامه می دهد،.
همه ی انسان ها از سه ضلع تشکیل شده اند؛ روح، جن و نفس. هر جا نفس باشد  روح و جن هم با آن ها می باشد، زیرا   روح القائات  مثبت و جن القائات  منفی به انسان می نماید


دستور جلسه ی هفته ی آینده :سی دی قضاوت
نویسنده : هم سفر فاطمه م
ویرایشگر: هم سفر زهرا ف
تنظیم عکس :هم سفر :نسیم

نوع مطلب : گزارش های لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 فروردین 1399 01:26 ب.ظ
سلام‌وخداقوت به کمک راهنمای عزیزسرکارخانم آمنه وبقیه اعضافعال درسایت.
شنبه 9 فروردین 1399 03:53 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم آمنه واعضای لژیون یکم
جمعه 8 فروردین 1399 08:25 ب.ظ
تشکر و قدردانی می کنم خدمت خانم های عزیز فاطمه م و زهرا ف و نسیم عزیزم..
مطالب و عکس ها عالی بود ممنون از شما بزرگواران..
جمعه 8 فروردین 1399 02:54 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم فاطمه م،وخدا قوت ویژه خدمت خانم زهرا ف بابت انجام ویرایش وخانم نسیم عزیز، خیلی عالی بود.
ان شاءالله که برکات زحمات خالصانه ی تان در زندگیتان جاری باشد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic