اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
"به نام قدرت مطلق الله
عملکرد مجازی لژیون یکم با استادی کمک راهنما خانم آمنه و دبیری همسفر مریم 
رأس ساعت 17 مورخ 98/12/26 آغاز به کار نمود 


به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید...

خلاصه سخنان استاد
سلام دوستان آمنه هستم یک همسفر.
بسیار خوش حالم که حضور یکایک شما دوستان رو در لژیون مجازی میبینم،امیدوارم که بتوانیم به بهترین شکل از این لژیون های مجازی بهترین برداشت را داشته باشیم، زیرا بسیار آموزنده و مفید می باشد. از جناب مهندس عزیز بسیار سپاسگزارم که این فرصت را برای تمامی اعضاء فراهم نمودند، تا بتوانیم آموزش های لازم را دریافت نماییم و از آموزش ها عقب نمانیم.
این سی دی  بسیار جامع و کامل و پر بار می باشد و در خلاصه ای از سی دی های عشق و ایمان یک و دو را نیز در بر دارد، اما در مورد سی دی،؛ عشق زمانی درگیر می گردد که حتما سه مؤلفه باشد که شامل؛ سایه، جاذبه و حس می گردد.
سایه یعنی چیزی وجود داشته باشد مثل؛ اشیاء، آدم و یا هر چیز دیگری تا عشق پدیدار گردد، در مورد جاذبه به این معنی می باشد که آن سایه نشان و علامتی  از خود بفرستد که برای آن شخص خوشایند باشد، حس نیز بدین معنا می باشد که شخصی باشد تا آن جاذبه را جذب نماید و یا به زبانی ساده تر آن جاذبه را بگیرد، تا میان دو شخص عشق و دوستی انجام گیرد.
عشق همانند؛ ماده ای چسبنده می باشد که تمام ذرات هستی را به هم وصل می نماید، اگر عشق در میان نباشد تمام هستی از هم گسیخته می گردد.
مشکل امروزه دنیای پیرامون ما، مشکل بی عشقی می باشد و عشق کمی کم رنگ گردیده و به طرف از هم گسیخته گی حرکت می نماید.
امیدوارم که با گسترش کنگره 60 این عشق ها و دوستی ها روز به روز همانند قدیم ها بیش تر گردد، تا حتی اگر امکانات هم نباشد ما با همان عشق ها و دوستی ها در کنار یکدیگر با خوبی و خوشی زندگی نماییم.
ایمان تجلی نور خداوند در انسان می باشد، این جمله را همیشه می شنیدیم، و فقط حفظ می نمودیم و شاید چیزی از آن متوجه نمی شدیم.
تجلی نور خدا به معنای؛ صفات خدا در انسان متجلی گردد. اگر در انسانی صفات خداوند متجلی گردد و یا در او ایجاد گردد نشان از ایمان شخص را می رساند، صفات خداوند بسیار زیاد می باشد که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم، مانند؛ صفت حی و قیوم، راستی، درستی، بخشش، گذشت و...... اگر  صفات خداوند در ما متجلی گردد که در وجود قدرت مطلق نیز وجود دارد، می توانیم بگوییم که آن انسان ایمان دارد،
نشانه ی ایمان داشتن خلق و خوی نیکو و چهره ای گشاده و آرام می باشد، شخصی که چهره ای گرفته دارد و خشن و اخمو می باشد مطمئنا ایمانی ندارد، حتی اگر هر شب در صف اول نماز باشد.کنگره آدرس هرانسانی رابه خودش می دهدبدین معنی  که افراد  رابه سمتی   رهنمون می نماید  تا با خود واقعی‌شان شان رو به رو  گردند. نکته ی بسیار جالبی که در این سی دی به چشم می خورد این است که، جناب مهندس می فرمایند؛ وقتی قرار است در کنگره60 یک نمایندگی شکل بگیرد، خوب یا بد بودن آن بستگی به افرادی دارد که  نمایندگی را از همان ابتدا شکل می دهند، اگر این افراد استاد خوبی داشته باشند آن نمایندگی به خوبی شکل می گیرد، اما اگر استاد آنان بد باشد و راه و روش غلط را نشانشان بدهد، آن نمایندگی نیز به درستی شکل نمی گیرد. اگر افرادی در نمایندگی ها باشند، که از همان ابتدا جاسوسی و خبر چینی نمایند و فضا را مسموم گردانند باعث می‌گردد تا نمایندگی خیلی خوبی صورت نپذیرد.
در هرجایی که باشید فرقی نمی کند چه در کنگره و یا چه در خانواده و محل کار و..... هر جایی که باشید اگر فضا مسموم باشد و خبر چینی، غیبت و دسیسه چینی و..... باشد، آن فضا مسموم می گردد.
اگر یک خانواده را مد نظر بگیریم که مدام با یکدیگر در حال درگیری می باشند، آن فضا مسموم می باشد، وقتی شخصی پا به عرصه ی آن خانواده بگذارد انرژی اش را از دست می دهد  و حال او گرفته  می گردد و این مصداق کسانی است که مدام به دنبال این پاسخ این پرسش می باشند، که چه کنیم تا مسافر ما سفر بهتری داشته باشد؟ به نظر من ابتدا باید فضای آن خانه را از مسمومیت نجات دهیم، فضای خانه می بایست پر از عشق، محبت، احترام و.... گردد و اگر غیب، خبر چینی، سرزنش کردن  و خیلی موارد ضد ارزشی دیگر، اگر در آن فضا نباشد، مسافر انرژی بسیار بالایی از خانواده دریافت می نماید و باعث می گردد که شخص مصرف کننده از آن مواد کناره گیری نماید، زیرا مسافران مواد مصرف می نمایند تا انرژی دریافت نمایند، شخصی که دلش گرم خانواده اش باشد دیگر خلأهایی در خود نمی بیند تا به سمت مصرف مواد برود.
عدول از حرمت هایی که جناب مهندس برای ما ایجاد نمودند و هفته ای دو بار هم برای ما همسفران قرائت می گردد، اگر از   هر کدام یک از این حرمت ها عدول (خارج شدن) نماییم، به طور مثال؛ برقرار نمودن روابط تلفنی، برقرار نمودن روابط مالی و یا هر چیز دیگری، این ها باعث می گردد، کم کم از فضای کنگره طرد شویم. تجربه به ما نشان داده که اگر شخصی حرمت های کنگره را رعایت ننماید بدون این کی شخصی او را اخراج نماید، کم کم از کنگره سرد می گردد، در کتاب شریف نیز بسیاری از این قوانین را ذکر نموده است که شامل؛ لا تجسسوا ( تجسس در کار دیگران ننمایید)، لا یغتب (غیبت نکنید) وموارد دیگر که به آن ها در کتاب شریف پرداخته است، ما باید به هر جایی گام می گذاریم ابتدا قوانین آن جا را رعایت نماییم، حال چه در مسجد، چه در خانواده، چه در جمع دوستان، چه در کنگره و..... رعایت نماییم، زیرا این رمز موفقیت هر انسانی می باشد.

در قسمت بعد سی دی در مورد اضافه وزن صحبت می شود، اگر هر یک از ما یک ترازو تهیه نماییم و هر روز صبح  با یک شرایط یکسان خود را وزن نماییم، آن ترازو راه را به ما نشان خواهد داد، زیرا متوجه خواهیم شد که چه کاری باید انجام دهیم تا به کاهش وزن و   ایده آل برسیم تا بدنی سالم و ورزیده داشته باشیم.
این سی نکات بسیار زیادی را در خود جای داده است، یکی از نکات جالبی که در این سی دی به چشم می خورد این است که ما در کنگره به سیاست، اعتقادات، مذهب اشخاص کاری نداریم و یا این که چه کسی با حجاب و یا بی حجاب است، خدا را قبول دارد و یا قبول ندارد، در کنگره فقط روی نقاط مشترک کار می نماییم و رمز موفقیت ما نیز در بررسی نقاط مشترک می باشد.
در کنگره مسائل جسم، روان، جهان بینی یکی یکی به درمان می رسد و بقیه مسائل سیاسی و فرهنگی و مذهبی به هیچ عنوان کاری نداریم، زیرا پرداختن به نقاط غیر مشترک باعث ایجاد کینه و دشمنی و.... می گردد،
امیدوارم با پرداختن به مسائل مشترک به آرامش و آسایش لازم برسیم.

نویسنده :هم سفر لیلا م
ویرایشگر:هم سفر زهرا ف
تنظیم عکس : هم سفر نسیم

نوع مطلب : گزارش های لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 2 فروردین 1399 06:39 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم لیلام وخانم نسیم .وتشکرمی کنم از خانم آمنه گلم.
شنبه 2 فروردین 1399 04:38 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم زهرا ف وخانم لیلا، خانم آمنه ی عزیز بسیار عالی و پر محتوا بیان کردید دستور جلسه را آموزش گرفتم ،ممنون.
شنبه 2 فروردین 1399 10:39 ق.ظ
با سلام و خدا قوت خدمت خانم لیلا م برای نویسندگی مطالب و همچنین خانم نسیم عزیزم برای آپلود عکس و تشکر از راهنمای بزرگوارم برای آموزش های بسیار خوبشان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic