اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
جمعه 25 فروردین 1396 :: نویسنده : اعظم همسفر
به نام قدرت مطلق الله
لژیون کمک راهنمای محترم همسفر آمنه ، شعبه ی امین گلی روز دوشنبه ۹۶/۱/۲۱ با استادی راهنمایمان خانم آمنه و دبیری همسفر زهره با دستور جلسه «سی دیی پایان»
 رأس ساعت ۱۶:۳۰ آغاز به کار نمود.


در ادامه مطلب بخوانید...

 سخنان استاد محترم:

حقیقت درگذشته، حال و آینده وجود دارد و هست. 

برای روشن شدن حقیقت پارامتر زمان بسیار مهم است. 

در مورد موضوع مرگ انسان‌ها به دو گروه تقسیم می‌شوند: یک گروه معتقدند مرگ پایان زندگی است. گروه دیگر معتقدند مرگ پایان زندگی نیست، بلکه یک سفر است یا تعویض یک مرحله ... .

آقای مهندس مرگ را اینگونه تشبیه می‌کنند؛ ما آمده‌ایم، یک اتاق به نام بلد (جسم) به ما اجاره داده‌اند چند صباحی در این جسم هستیم و اختیارش در دست ما نیست. حتی درست کردن و ترمیم کردن جسم هم در اختیار ما نیست. تعمیر و ترمیم جسم در اختیار خودش است. خودش، خودش را تعمیر می‌کند به این صورت که داروهایی که ما به بدن می‌دهیم را به عنوان مصالح بر می‌دارد و از آن به عنوان مصالح اولیه استفاده و بیماری را برطرف می‌کند.  

اگر دقت کنیم می‌بینیم که ما از این جسم و سیستم فیزیولوژی چیزی نمی‌دانیم هم در صور آشکار و هم صور پنهان.  

 در صور آشکار، ما انواع و اقسام بیماری‌های لاعلاج را داریم که فقط با مصرف داروهای خاص تا آخر عمر کنترلشان می‌کنیم و غیر قابل درمان هستند، پس ما از جهان خاکی و صورآشکارمان چیزی  نمی‌دانیم وای به حال اینکه بخواهیم در مورد مرگ و جهان دیگر و معاد صحبت کنیم. این‌هایی که جلوی ماست نمی‌دانیم، چه برسد به موضوعاتی که پشت پرده است.

 بیشترین چاپ کتاب در دنیا مربوط به سه کتاب قران، انجیل و تورات است. این کتاب‌ها با اینکه مربوط به چندین سال پیش است تاکنون چندین میلیارد از هر کدام چاپ شده است. چرا اینها ماندگارند؟ چون حقیقت هستند. این کتاب‌های عظیم، این می گویند که انسان فانی نیست، با مرگ تمام نمی‌شود ...در تمامی ادیان هم این موضوع قید شده است.

 ما برای خروج از تاریکی‌ها باید جهانبینی و دیدگاهی داشته باشیم که به حقیقت نزدیک باشد. در مثلث درمان اعتیاد، جسم، روان و جهان بینی را داریم که جهان بینی یعنی نگرش و دیدگاه، یعنی تغییر نگاه، یعنی عمل کردن روی فلسفهٔ معنوی. ما در کنگره 60 روی تغییر اندیشه کار می‌کنیم، روی تغییرات معنوی، فلسفی کار می‌کنیم ولی در معتادان بی نام بیشتر روی تغییر رفتار کار می‌کنند... .

انسان‌ها از مرگ می‌ترسند چون مرگ ناشناخته است. جهان مادی با همهٔ سختی‌هایش کشش زیادی برای ادامه حیات دارد... . 

 انسان‌ها فکر می‌کنند با مرگ همه چیز تمام می‌شود و هرچه دارند باید بگذارند و بروند، این قدری سخت است که از جهان مادی از عزیزانی که داریم جدا شویم، اما برای ما این موضوع حل شده است چون می دانیم مرگ پایان زندگی نیست بلکه آغازی دوباره است. مرگ در کتاب ما به معنی نابودی نیست به معنی تحویل گرفتن (توفی) است فرشتگان مرگ می‌آیند نفس را تحویل می‌گیرند و انتقال می‌دهند.

در کل اصل زندگی در هر دوجهان عشق و محبت و دوست داشتن است. در این جهان همان‌قدر که مادیات مهم است معنویات، راستی و درستی نیز اهمیت دارد و همه مکمل یکدیگرند نباید یکی را فدای دیگری کرد.

 تمام‌ کارهای انسان در این دنیا ضبط می‌شود و چیزی که انسان با خودش به جهان دیگر می‌برد پول و ثروت نیست، اعمالش می‌باشد که در آرشیو هر فردی ضبط و قابل رویت می باشد. اگر خوب باشیم با خوبان و اگر بد باشیم با بدان سر و کار خواهیم داشت.

 قبل و بعد از برزخ زندگی تمام‌نشدنی است و ادامه دارد تا صدایمان کنند. هنگام مرگ جایی می‌رویم که اصلاً فکر نمی‌کنیم جابجا شده‌ایم خیال می‌کنیم زنده‌ایم تا اینکه کسانی که فوت کرده‌اند را ببینیم... .

ماجرای مرگ پایان زندگی و حیات نیست به همین خاطر اعتیاد با مرگ تمام نمی‌شود و ادامه خواهد داشت، بلافاصله زندگی به‌گونه‌ای دیگر آغاز می‌شود. پایان زندگی مرگ نیست پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است. ما هر چه اینجا کاشته‌ایم آنجا درو می‌کنیم اینجا هم هر کاری بکنیم ادامهٔ زندگی ماست... .

نویسنده همسفر اعظم

ویرایش همسفر مهسا

دستور جلسه هفته ی آینده مورخ ۹۵/۱/۲۸ : سی دی علم ۱

نوع مطلب : گزارش های لژیون، سی دی ها، 
برچسب ها : خلاصه سی دی پایان، کنگره ۶۰،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic