اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
چهارشنبه 6 آذر 1398 :: نویسنده : همسفر نسرین

"به نام قدرت مطلق الله"

روز دوشنبه 4 آذر ماه 98جلسه ی ششم از دور پانزدهم کارگاه های آموزشی خصوصی هم سفران شعبه ی امین گلی با استادیهمسفر فرزانه و نگهبانی همسفر مرضیه و دبیری هم سفر مهتاببا دستور جلسه ی "وادی سوم و تاثیر آن روی من " راس ساعت 15 آغاز به کار نمود.

 

برای این که از مشکلات رها شویم و بر ترس خود غلبه کنیم باید با کمک نیروهای درونی شامل صبر –شجاعت – بخشش و محبت و با توکل به خدا آن ها را حل کنیم .

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....


"به نام قدرت مطلق الله"

روز دوشنبه 4 آذر ماه 98جلسه ی ششم از دور پانزدهم کارگاه های آموزشی خصوصی هم سفران شعبه ی امین گلی با استادیهمسفر فرزانه و نگهبانی همسفر مرضیه و دبیری هم سفر مهتاببا دستور جلسه ی "وادی سوم و تاثیر آن روی من " راس ساعت 15 آغاز به کار نمود.

 

برای این که از مشکلات رها شویم و بر ترس خود غلبه کنیم باید با کمک نیروهای درونی شامل صبر –شجاعت – بخشش و محبت و با توکل به خدا آن ها را حل کنیم .

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید....

سخنان استاد محترم:

قبل از هر چیز خدا را شاکرم که توانستم این جایگاه را لمس کنم و از نگهبان عزیز خانم مرضیه که استادی این جلسه را به من واگذار نمود و هم چنین از خانم آمنه کمک راهنمای محترمم که من را به حال خوش رساتد تشکر می کنم .

اما دستور جلسه :باید دانست که هیچ موجودی به اندازه ی خود انسان به خویشتن خویش فکر نمکی کند.

همان طور که می دانید این وادی از کلمه ی باید استفاده کرده یعنی هیچ شکی در آن نیست و هیچ کس به اندازه ی خودمان به ما فکر نمی کند و کسی که وارد این وادی می شود یک آغاز تازه دارد چون افکارش عوض می شود و در این وادی می آموزیم که من باید اول به خودم تکیه کنم و ما به این دنیا آمده ایم تا روش حل مشکلات را بیاموزیم و با تفکر کلید را پیدا کنیم و باید اول خودمان برای مشکلاتمان اقدام کنیم و دیگران فقط می توانند به ما مشورت بدهند اما مشکل را نمی توانند حل کنند .

بعضی از ما دچار مشکلات روحی –روانی -عاطفی و جسمی شده ایم و یا از جسم خود خوب مراقبت نکردیم و مدام به مسافر خود غر زدیم و بد رفتاری کردیم ولی حالا که آموزش گرفته ایم باید با تفکر و چاره اندیشی مشکلات خود را آرام آرام حل کنیم .برخی ها می گویند که این سرنوشت ماست و خدا برای ما رقم زده و یا تقصیر سایر انسان ها می گذارند و می گویند باید تا آخر عمر خود بسوزیم و بسازیم اما انسان های دانا با تفکر و صبر و استقامت مشکلات خود را حل می کنند و به قول کمک راهنمای عزیزم ما خودمان مشکل را بزرگ جلوه می دهیم و بر روی مسافرمان زوم کرده ایم تا ببینیم که او چگونه رفتار می کند در صورتی که باید مشکل را در خود جست و جو  کنیم .

برای این که از مشکلات رها شویم و بر ترس خود غلبه کنیم باید با کمک نیروهای درونی شامل صبر –شجاعت – بخشش و محبت و با توکل به خدا آن ها را حل کنیم . مثلا برخی از افراد از رانندگی می ترسند و سراغ آن نمی روند باید با ترس خود و نیروهای بازدارنده مبارزه کنند و آن کار را انجام دهند .اختیار در دست خود ماست حالا بسوزیم و بسازیم و یا از صبح تا شب  ناسزا بگوییم دردی را از ما دوا نمی کند و هیچ کسی هم به کمک ما نمی آید پس کلیه ی مسیولیت های کار و زندگی و مشکلات و سختی ها را باید با دل و جان بپذیریم و سعی کنیم با تمام توان مسایل را با تفکر و اندیشه حل کنیم و از دیگران نیز فقط می توانیم مشورت بگیریم اما تصمیم نهایی را باید خودمان بگیریم .

تا زمانی که خودمان تصمیم گیری زندگی و حل مشکلات را در دست نگیریم به نتیجه نمی رسیم و مطمین باشید که کسی کاسه ی داغ تر از آش نمی شود .آقای مهندس در سی دی گردش آسمانی می گوید وقتی کار و یا مشکلی دارید و تمام سختی ها را متحمل می شوید هر چند که خیلی سخت باشد اما حل کردن آن به آن موفقیت و شادی ها می ارزد و آن مشکل بعد ها برایتان بهترین خاطره می شود .اگر خوبی ها و بدی ها ی خود و مسافرمان را بنویسیم می بینیم که خوبی های مسافرمان از ما بیشتر است و ما خیلی در حق آن ها بد کرده ایم .

این وادی ها مانند دانه های زنجیر به هم وصل هستند و اگر یکی از این وادی ها را انجام ندهیم مثل این است که یکی از دانه های زنجیر را نگداشته ایم . بنابراین باید با پندار نیک و گفتار نیک و کردار نیک مشکلات خود را حل کنیم و تصمیمات نهایی را خودمان باید بگیریم و آن ها را وبال گردن کسی نیندازیم.
پیام مرزبانی

 قرائت پیام سفر دوم

لژیون خدمتگزار

 

نویسنده :هم سفر نسیم لژیون اول

عکاس :همسفر نسرین از لژیون اول

آپلود تصاویر :همسفر اعظم لژیون اول

تنظیم :همسفر لیلا ن

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 8 آذر 1398 08:43 ق.ظ
با سلام و ادب
خدا قوت به راهنمای بزرگوارم خانم آمنه عزیز .
خدا قوت به خانم فرزانه بابت استادی خوبی که داشتند.
خدا قوت به اعضای محترم لژیون بابت خدمت .
خدا قوت به خانم نسرین ،خانم نسیم،خانم اعظم،خانم لیلا ن عزیز بابت خدمت در وبلاگ.
چهارشنبه 6 آذر 1398 03:47 ب.ظ
سلام وتبریک به خانم آمنه عزیزودوستان عزیزهم لژیون وتبریک به خانم فرزانه بابت جایگاه وخدمتشون..
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات