اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
به نام قدرت مطلق الله


انسان با شناخت نیروهای درونی که دارد مثل قدرت یادگیری و تفکر وصبر استقامت و گذشت وعشق محبت می تواند مشکلات را به تدریج حل کند....

به ادامه ی مطلب مراجعه نمائید....
به نام قدرت مطلق الله


انسان با شناخت نیروهای درونی که دارد مثل قدرت یادگیری و تفکر وصبر استقامت و گذشت وعشق محبت می تواند مشکلات را به تدریج حل کند....

به ادامه ی مطلب مراجعه نمائید....
سلام دوستان زهرا ب هستم یک همسفر؛ 

"باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند". 

سه پله است که ما باید در کارهایمان از آن استفاده کنیم 1_پندار نیک: یعنی تفکر و اندیشه درست 2_گفتار نیک: یعنی صحبت کردن درست و به جا 3_کردار نیک :یعنی عمل سالم و درست را باید بکار بگیریم تا بتوانیم درست و به جا به خویشتن خویش فکر کنیم.
ما با شروع زندگی در این وادی آغازی تازه داریم آغازی که مارا به سلامتی صلح و آرامش و آسایش می رساند ما میتوانیم با نگاه کردن به طبیعت به ابعاد گسترده این آغاز را شروع کنیم و با این نگاه گسترده می‌توانیم همانند اصوات موسیقی درخشش کنیم و خود کلید مسیر اصلی خودمان باشیم.
پس بنابراین کلید اصلی راه خودمان را می توانیم با تفکر بیابیم .انسان ها پا به حیات گذاشته اند تا حل مشکلات را بیاموزند و با تفکر سعی و تلاش و امیدواری کلید مسائل غیر قابل حل را با کوشش پیدا نمایند.

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم    فلک را سقف بشکافیم وطرحی نو بر اندازیم    چو در دستت است رودی خوش.   بزن مطرب سرودی خوش.   که دست افشان غزل خوانیم و پا کوبان سر اندازیم. 

پس بنابراین به گفته و آموزه های وادی سوم بسنده می کنیم و بر روی مواد زیر تاکید می نماییم.
اول اینکه: کلیه مسئولیت های کار و زندگی و مشکلات خودمان را بپذیریم.
دوم اینکه:کلیه سختی های آن را با جان و دل بپذیریم.
سوم اینکه:سعی کنیم مطالب خود را با تفکر و تدبیر حل کنیم.
چهارم اینکه:سعی کنیم با مشورت سایر انسان های سالم استفاده کنیم ولی تصمیم نهایی را خودمان بگیریم.
در نهایت به این مطلب می رسیم که فقط این مصرف کنندگان مواد نیستند که مشکل دارند بلکه ما هم سفران هم مشکلات بسیار زیادی داریم که با آموزش‌های درون کنگره و پیگیری و گوش دادن به سی دی های کنگره می توانیم کم کم  جلوی مشکلات  و معضلات را بگیریم در برابر نا امیدی و یأس فائق بیائیم و به امیدواری و آرامش وآسایش برسیم.

سلام دوستان فاطمه م هستم یک همسفر:
مشکلاتی که هر کس در زندگی اش دارد نشان می دهد که در گذشته عملکرد و تفکر اشتباهی داشته است زندگی امروزش معاد زندگی قبلی اش است وحالا به جای اینکه دنبال مقصر بگردد یا منتظر معجزه با شد یا اینکه بنشیند تا یکی دیگر بیاید و مشکلات او را حل کند .باید خود انسان در مورد حل مشکلاتش تفکر و بررسی کند.دیگران هم می توانند به عنوان کمکی عمل کنندونمی توانند کاسه ی داغ تراز آ ش باشند. 

انسان با شناخت نیروهای درونی که دارد مثل قدرت یادگیری و تفکر وصبر استقامت و گذشت وعشق محبت می تواند مشکلات را به تدریج حل کند و با شناخت نیروهای منفی وباز دارنده که به زیبا ترین شکل وارد افکار انسان می شوند که گوهر جان انسان است را بگیرد می تواند آگاه باشد از القاء نیروهای منفی که روز به روز انسان را در عمق تاریکی ها می برند،

هر کس با توجه به مشکلات وشرایطش نسخه ی خود ش را باید بپیچد.


سلام دوستان نسرین هستم یک همسفر؛

باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند.
هیچ کس به اندازه ی خودمان به فکر مانیست هیچ کس به اندازه ی خودمان دلسوزما نیست.ماهرکاری که بخواهیم انجام بدهیم یک ضلع آ ن حهان بینی یعنی آگاهی،علم ودانش است.تمام مشکلات ما از ندانستن است بنابراین باید بدانیم که ایراد کارمان در کجاست ودرست واشکال نیاز به ابزار وآموزش دارد،تخریب را خودمان ایجاد کرده ایم، درمان را هم باید خودمان انجام دهیم اگر به این نقطه برسیم تازه در ابتدای مسیر قرار گرفته ایم.
همیشه قبل از کنگره می گفتیم این سرنوشت ما است وباید بسوزیم وبسازیم و این افکار از نیروهای منفی شیطان است.
ما باید مثل درخت استوار باشیم نباید با مسائل ومشکلاتمان به صورت منفی بر خورد کنیم واین باعث می شود مابه عمق ظلمات وباتلاق کشیده شویم.بلکه باید با مشکلاتمان دوست باشیم چون ما باید از مشکلاتمان درس بگیریم وآن ها را لعنت خداوند ندانیم بلکه آن ها رحمت خداوند هستند وما باید از مشکلات درس بگیریم وهمواره خود نیز مشکلاتمان را حل کنیم وبار مسئولیت هایمان را  بر دوش دیگران نیندازیم.

سلام دوستان عفت هستم یک همسفر؛

به نظرمن اگر14وادی رابه خوبی مطالعه کنیم ودرزندگیمان عملی کنیم خوشبخت ترین انسان های روی زمین هستیم .چرا؟زیراخداماراطوری آفریده که باید درزندگیمان برنامه ریزی داشته باشیم واگر کارهایمان باتفکرباشدوبدانیم که خداوندمارابی دلیل نیافریده وبرای خودمان ارزش قائل باشیم ،می فهمیم که هیچ کس بیشترازخودمان به خودمان فکرنمی کند ومی توانیم مشکلات خودمان راذره ذره وباآرامش وصبرحل کنیم .
این موضوع خیلی مهم است که با آرامش وصبرمشکلاتمان را حل کنیم چون ماهم سفران وقتی به کنگره می آییم می خواهیم سریک ماه که آمدیم همه مشکلات حل شودولی به این موضوع توجه نمی کنیم که تمام مشکلات طی 20سال،کمتریابیشتربرای ماپیش آمده وتوقع داریم سریک ماه حل شود.وقتی که حل نشدناامیدمی شویم وگله مندازخداوکمک راهنما می شویم.
 وادی سوم به مامی گویدکه بایدباامیدبه خداوباتفکروآموزش هاوسی دی ها وبکارگیری آن هادرزندگی وعملی کردن آن هامشکلات راحل کنیم.

با تشکر اعضاء لژیون یکم

ارسال:همسفر نسرین از لژیون یکم
تنظیم :همسفر لیلا ن
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات