اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
به نام قدرت مطلق الله"


بالاترین نقش بر عهده ی خودمان است اگر منتظر بمانیم تا دیگران بیایند و مشکلات ما را حل کنند به نتیجه نمی رسیم و نقش اول بر عهده ی خودمان است و دیگران به عنوان نیروی کمکی هستند زیرا ما به حیات آمده ایم تا مشکلات را حل کنیم.
به ادامه مطلب مراجعه کنید...

به نام قدرت مطلق الله"


بالاترین نقش بر عهده ی خودمان است اگر منتظر بمانیم تا دیگران بیایند و مشکلات ما را حل کنند به نتیجه نمی رسیم و نقش اول بر عهده ی خودمان است و دیگران به عنوان نیروی کمکی هستند زیرا ما به حیات آمده ایم تا مشکلات را حل کنیم.

به ادامه مطلب مراجعه کنید.....

باید دانست هیچ موجودی به میزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی کند .

تمام انسان ها در تفکر خود مشکل دارند و تفکرشان بیمار است . این 14 وادی تمام افکار و اندیشه ی ما را تغییر می دهد و اگر فکر ما در جهت مثبت باشد گفتار ما نیز مثبت می شود و در نتیجه کردار ما نیز نیک می شود .

در وادی اول آموختیم که باید برای زندگی خود برنامه ریزی داشته باشیم و در وادی دوم یاد گرفتیم که هیچ کدام از ما بیهوده و بی ارزش نیستیم اما وادی سوم به ما می آموزد که هیچ کس به اندازه ی خود انسان به فکر خودش نیست.

بعضی از انسان ها تفکرشان این است که دیگران باید کارهایشان را انجام دهند و اعتقادی به خود ندارند و خودشان سر خود را کلاه می گذارند . اگر هرکس افکار و اندیشه و مسئولیتش را بر عهده ی دیگران بگذارد همیشه بد بخت و درگیر است و باید توانایی و کار و مسئولیتش را بپذیرد.

ما هر کاری که انجام می دهیم نباید بگوییم دست خودم نیست .مگر می شود دست ما نباشد ما با وارد شدن به این وادی می خواهیم زندگی جدیدی را آغاز کنیم و باید از طبیعت درس بگیریم و همه چیز از طبیعت الگو برداری می شود. مثلا هواپیما را براساس پرواز پرندگان ساخته اند و یا درخت خشک در فصل بهار تبدیل به درخت سر سبز و میوه دار می شود انسان باید بیاموزد که او نیز همین گونه است و همه چیز در حال تغییر و خوبی است بنابراین باید برای هر مشکلی کلیدی پیدا کنیم و تا انسان خودش عمل نکند حتی اگر با پژوهشگران و محققان هم بنشیند به نتیجه ای نمی رسد .

بالاترین نقش بر عهده ی خودمان است اگر منتظر بمانیم تا دیگران بیایند و مشکلات ما را حل کنند به نتیجه نمی رسیم و نقش اول بر عهده ی خودمان است و دیگران به عنوان نیروی کمکی هستند زیرا ما به حیات آمده ایم تا مشکلات را حل کنیم و بیاموزیم و باید با تفکر و سعی و تلاش و امیدواری کلید مشکلات را بیابیم و تا این مشکلات حل نشوند ما را رها نمی کنند شاید بتوانیم گاهی اوقات آن ها را فراموش کنیم اما بعد از مدتی دوباره سر باز می کنند.

اگر ما در زندگی خود مشکل داریم به خاطر این است که در گذشته درست عمل نکرده ایم و بذرهایی که قبلا کاشته ایم حالا رشد کرده اند و نباید بگوییم خود کرده را تدبیر نیست و نباید همه چیز را رها کنیم و منتظر باشیم تا کسی مشکل ما را حل کند بلکه باید با تفکر و صبر و استقامت اقدام به حل مشکلات به صورت تدریجی کنیم و امید خود را از دست ندهیم و با نیروهای منفی مبارزه کنیم زیرا الهامات منفی می خواهد که ما همه چیز را رها کنیم و در ناامیدی بسر بریم و منتظر مرگ شویم و ناامیدی جز غم و اندوه و سیه روزی چیزی برای ما ندارد .

باید برای برداشتن موانع زندگی به آرامی و به دور از تشنج این پله هایی را که بالا رفته ایم را پایین بیاییم و مانند رودخانه ای باشیم که وقتی سنگی در مسیرش قرار می گیرد منتظر نمی ماند تا کسی بیاید آن سنگ را بردارد بلکه خودش تلاش می کند.

نویسنده : همسفر نسیم  ازلژیون اول

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 6 آذر 1398 08:28 ب.ظ
سلام خداقوت مقاله بسیارعالی بودخانم نسیم عزیز
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic