اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
چهارشنبه 15 آبان 1398 :: نویسنده : همسفر نسرین
به نام خالق  مهر

گزارش عملکرد لژیون کمک راهنما خانم آ منه شعبه امین گلی 
روز دوشنبه مورخ 98/08/13 با استادی همسفر زهرا بودبیری همسفر 
زهرا ب با دستور جلسه "سی دی الکل"
رأس ساعت16:30آ غاز به کار نمود.
مواد مخدر از سد خونی مغز عبور کرده وارد مغز می شود و مثل ناقل های عصبی عمل می کند، درسیستم کار کرد مغز اثر می گذارد و افکار و اندیشه را تغییر می دهد...

درادامه ی مطلب بخوانید...
: شراب انسان های شرور را از خود شیطانی می ساخت که به خود ودیگران آسیب جسمی می آوردند.
خوردن الکل مضراتی داردوشخص را از کنترل خارج می کند به همین دلیل مورد توجه بیشتری قرار گرفت. ولی کسی که تریاک می کشید چون آرام بود  به آن توجه توجه خاصی نشد.آیه ای که خمر را بیان می کند کل افیون های موجود را در حال جاری بیان می کند.خمر یعنی پرده حجاب چیزی که روی افکار واندیشه را می پوشاند. یک عده به خاطر این که کلام الهی بود از خوردن شراب خود داری کردند. خودرن الکل  مضرات زیادی دارد باعث کاهش عمر می شود شخصی مصرف کننده سینوس کبدی می گیرد و کبد را نابود می کند. کبد برای بدن بسیار ضروری است چون تمام سموم بدن را جمع می کند و مثل پالایشگاه بزرگ  هست. وقتی در قرآن خوردن شراب را منع کرد عده ای شروع به جنگیدن کردند  و به دنبال مقصر می گشتند .همیشه خاصیت انسان این است که به دنبال مقصر می گردد.

گاهی ممکن است  دیگران مقصر باشند ،ولی ریشه منشأ اصلی خود ما هستیم .مثل وقتی که شما به یک نفر وکالت می دهید که فلان کار را انجام بدهد و آن شخص می رود ملک را به نام خودش می زند این جا مقصر اصلی تو هستی که به او وکالت واختیارا تی دادی .یا مثل وقتی که عده ای می گویند اگر مواد مخدر در دسترس نبود ما مصرف  کننده نمی شدیم ،مقصر را مواد مخدر می دانند در صورتی که تریاک مقصر نیست تقصیر فاعلش است. 
تریاک پر فروش ترین داروی جهان که همان داروی کدئین است تسکین دهنده ی درد ها ست وجان میلیون ها نفر را نجات می دهد .چقدر دردهای انسان مثل استخوان درد وکمر و سردرد را ساکت  می کند . درمورد الکل اگر در حیات و زندگی نباشد ادامه حیات با مشکل وبحران مواجه می شود از الکل در مسائل طبی وضد عفو نی استفاده می شود و در تولید کار خانه ها و ادکلان ها استفاده می شود.
  بعضی ها می گویند چرا خدا شیطان را آفرید که ما را گمراه کند ......
اگر شیطان نبود ما گناه نمی کردیم.  شیطان به عنوان مکمل است حیات بدون نیروهای منفی اصلاً امکان پذیر نیست .وقتی انسان اختیار دارد یعنی بین  دو موضوع اختیار دارد ،خدا و شیطان .خدا به شیطان هم اختیار داد ،که به انسان سجده نکرد.آزادی اندیشه و دموکراسی است عین عدالت است .
ادیان مگر چه چیزهای بدی گفتند که عده ای بعضی اوقات ضدیت می کنند اگر خدا و ایمان را حذف کنیم آدم ها یکدیگر را می خوردند .اگر انسان اعتقادی نداشته باشد دست به هر جنایتی می زند. 
معلمین از جهان های دیگر گسیل می شوند و هر پیامبری یک مأموریتی در حد خودش داشته و تکه تکه مطالب را کامل می کنند .در ادیان دیگر از مصرف الکل صحبتی نشده ولی در قرآن گفته شده که مزایا و مضرات دارد از آن اجتناب کنید. 
زمان های قدیم مردم هر شب عرق می خوردند و مست می شدند  و می رفتند چاقو کشی و تجاوز می کردند. چون انسان را از خود بی خود می کند مصرف الکل ممنوع شدهیکی از مهمترین معضلات جوامع غربی الکلیس است  که چه قدر  مرگ و کشتار و نابود ی دارد. شراب هم به یک سابقه کهن می خورد.
آ قای مهندس می فرمایند:در کنگره گفتیم مشروبات الکلی ضد ارزش است و باید پرهیز کنید .دیدیم این طور نشد ،با ز هم در جشن شکر گزاری از مشروبات استفاده می کردند .ما چون می خواهیم در کنگره بچه ها سالم وسلامت باشند گفتیم مشروبات ممنوع است و الکل ،پاکی را صفر می کند .اول مواد مخدر را گرفتیم بعد تشویق به ورزش کردیم بعد سیگار را درمان کردیم. اینها همه عمر را کوتاه می کند خیلی از سیستم ها را هم از بین می برد. در قدیم راهنماها با رهجو ها ی  خود یک پیک ویسکی می خوردند بعد ها به جایی  رسیدند که زرق ورق  دست شان و هرویین می کشیدند .

مواد مخدر از سد خونی مغز عبور کرده وارد مغز می شود و مثل ناقل های عصبی عمل کرده درسیستم کار کرد مغز اثر می گذارد و افکار و اندیشه را تغییر می دهد آن وقت که شخص برای انتقام گرفتن از کسی می رود از مشروبات الکلی استفاده می کند. 
مصرف الکل جریان خون را سریع می کند وخون بیشتر ی به سلول ها می رسد. 
مصرف مواد مخدر جریان خون را کند می کند و با عث کرختی و سستی می شود. 
مصرف حشیش با عث توهم و منگی می شود و واقعیت را درست تشخیص نمی دهد. 
عده ای در اثر مصرف  زیاد از مواد مخدر تخریب بالا یی به جسم خود زده اند که قطع نا گهانی منجر به مرگ شان می شود.
عده ی دیگری مدت ها اخلاق و رفتار شان چندان قابل تحمل نیست اما به تدریج به خود می آیند و اصلاح می شوند. 
علم به هر درجه ی پیشرفتی هم برسد باز در مورد درمان اعتیاد متد و روشی روی دست DST نمی تواند بیایید. چون فرآیند سلولی است و با سلول ها و نرون ها و ناقل های عصبی ونروتسمیتر ها کار داریم. 
از اول برای درمان اعتیاد باید دستور ها با دقت و حوصله وطبق برنامه انجام گیرد تا در انتها به مسائل غیر قابل حل نرسد. مثلاًشخصی  وارد سفر اول شده وبا راهنمایش صادق نیست وروزی سه عدد قرص می‌خورد،وزمانی که به سه دهم می‌رسد به راهنمایش  میگوید که قرص مصرف می کند وآن زمان راهنما نمی تواند برایش کاری انجام دهد وبه مرحله ای رسیده است که کار از کار گذشته  است.

در سفر اول باید حتماً به راهنمایش ایمان داشته باشد که بیشتر از او در مورد درمان اعتیاد می داند.
برای حفظ و نگهداری سیستم تک تک افراد مسوول هستند و تک تک باید عمل کنند. اگر می خواهید پایه های کنگره در نظم و ترتیب استوار باشد باید درتمام کار ها عمل سالم ومعرفت وعدالت در کار ها سر لوحه تان باشد اگر شما اجرا نکنید من چه طور می توانم اجرا کنم .باید به کارهایتان نظم بدهید.
کلام خدا برای یک مقطع خاص نیامده که حدود آ ن را حصار بکشند ومحدود نمایند،به چیزی یا شی ء خاص درکل بیان می گردد.نتیجه ی آ ن هم همان طور می باشد.
مابرای توفیق شما از خداوند طلب نیروی دوباره می نمائیم.

نویسنده:همسفر فاطمه م
ویرایشگر:همسفر نسرین
دستور جلسه هفته ی آ ینده:نقش همسفر


نوع مطلب : گزارش های لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 17 آبان 1398 06:25 ب.ظ
خداقوت
جمعه 17 آبان 1398 02:17 ب.ظ
با سلام و ادب
خدا قوت خدمت همگی شما دوستان ممنون آموزش گرفتم
پنجشنبه 16 آبان 1398 02:24 ب.ظ
وهمچنین تشکرویژه ودست مریزادبه خانم زهرای عزیزبابت استادی بسیارجالبشون.
پنجشنبه 16 آبان 1398 02:22 ب.ظ
سلام عرض ادب واحترام‌ خدمت کمک راهنماخانم آمنه عزیزوخداقوت به خانم فاطمه وخانم نسرین وتشکراززحمات همگی.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic