اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
سه شنبه 23 مهر 1398 :: نویسنده : همسفر نسرین

به نام قدرت مطلق الله

دوشنبه 22 مهرماه  1398 جلسه چهاردهم  از دوره یازدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران شعبه سهروردی با نگهبانی همسفر مهری ، استادی کمک راهنما ، همسفر آمنه و دبیری همسفر مرضیه  با دستور جلسه  " سیستم ایکس  رأس ساعت 15  آغاز به کار نمود . 

سیستم ایکس که خداوند به ما داده یک جوری مجازات و پاداش ما انسانها ست . وقتی در قرآن می گوید : خداوند سریع الحساب است ؛ یعنی وقتی من کار خوبی انجام دهم سریع پاداش آن را در وجود خود خواهم دید ، به چه صورت ؟  این گونه که سیستم ایکس من شروع می کند به ترشح کردن و بعد از انجام کار خوبم ، می بینم ...

در ادامه ی مطلب بخوانید....

به نام قدرت مطلق الله

دوشنبه 22 مهرماه  1398 جلسه چهاردهم  از دوره یازدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی همسفران شعبه سهروردی با نگهبانی همسفر مهری ، استادی کمک راهنما ، همسفر آمنه و دبیری همسفر مرضیه  با دستور جلسه  " سیستم ایکس  رأس ساعت 15  آغاز به کار نمود . 

سیستم ایکس که خداوند به ما داده یک جوری مجازات و پاداش ما انسانها ست . وقتی در قرآن می گوید : خداوند سریع الحساب است ؛ یعنی وقتی من کار خوبی انجام دهم سریع پاداش آن را در وجود خود خواهم دید ، به چه صورت ؟  این گونه که سیستم ایکس من شروع می کند به ترشح کردن و بعد از انجام کار خوبم ، می بینم ...


سخنان استاد : 

 واقعاً توفیق می خواهد حضور داشتن در جلسه و خدا را شکر که شامل حال من شد . خیلی خوشحال هستم ، تشکر می کنم از اسیسانت ، کمک راهنما ها و مرزبان های عزیز به خاطر شعبه  خوب و پر انرژیشان ، امیدوارم  برکات خدمات ایشان به زندگی آنها بازگردد .

قبل از اینکه درباره سیستم ایکس صحبت کنم ، مثلث  درمان : جسم ،  روان و جهان بینی  را بیان می کنم . هر همسفر و مسافری برای اینکه به آرامش برسد و به یک درمان واقعی دست پیدا کند ؛ باید هر سه  ضلع این مثلث  درمان شود ؛ ما امروز در باره ضلع جسم  صحبت می کنیم . قبل از هر چیز باید دید کدام قسمت جسم  آسیب دیده ، که همان قسمت را درمان کنیم .

آقای مهندس می گویند : آن قسمت از جسم مصرف کننده که آسیب دیده ، فقط و فقط سیستم ایکس اوست و این سیستم قسمتی است که مواد شبه افیونی را تولید می‌کند . مسافر آمده با مصرف مواد مخدر ، این مواد را از بیرون وارد بدن کرده است  ؛ بدن خیال می‌کند که همه چیزok   شده و همین سبب می شود که این سیستم به آرامی از کار افتاده و این کارخانه ها دیگر کار نکنند و همین سبب شود که دیگر این مواد  تولید نشوند.

حال ، مسافران را در کنگره به روش DST   و شربت Ot   درطول ۱۰ ماه به درمان می رسانیم ؛ طبق گزارشات رسیده به  دست آقای مهندس ، نه تنها اعتیاد بلکه خیلی از بیماری‌ها از جمله سرطان ، ام اس ،  نازایی  و غیره با روش DST و داروی Ot  درمان شده است . افراد بسیاری  برای درمان نزد  آقای مهندس آمده‌اند ، ولی آقای مهندس نمی پذیرند ؛ می خواهند  که تحقیقات کامل شود ، چون اگر یک مشکل کوچک پیش آید ، آقای مهندس با مراجع قضایی سر و کار پیدا می‌کنند و کنگره دچار مشکل می‌شود . به همین خاطر آقای مهندس همیشه  جوری رفتار می کنند  که کوچکترین مشکلی پیش نیاید تا انشالله این روش علمی و جهانی شود و برای همه بیماری ها قابل استفاده گردد .

 سیستم ایکس بیش  از ۲۰۰ ماده تولید می‌کند که هر کدام از این مواد وظیفه ای  دارند ، یکی از آنها ملاتونین است که موقع خواب ترشح می شود و همین باعث ایجاد خواب در شب می شود . حال اگر سیستم شبه افیونی  مشکل پیدا کند این مواد در بدن ترشح نخواهد شد و خواب افراد به هم می‌ریزد .

این سیستم از دو جهت می‌تواند آسیب ببیند ؛ یکی مصرف مواد ،  دیگری افکار و امواج منفی است  که شامل ترس ، اضطراب و استرس می باشد . انجام تمام ضد ارزشها سبب می‌شود که ترشح این مواد کم و کمتر شود . چون انجام این اعمال اثر مستقیمی دارد روی سیستم ایکس و تنها راه درمان آن تزکیه و پالایش است . باید با  آموزش‌های کنگره  دانایی و جهان بینی خودمان را بالا  ببریم و به آرامی خودمان را تزکیه و پالایش کنیم .

برخی افراد می خواهند  کوتاه ترین راه را انتخاب کنند و با مصرف قرص و دارو این سیستم را متعادل کنند ، که اثرموقت دارد  ولی در ادامه همین قرص ها  و داروها می‌تواند راندمان سیستم ایکس  من را پایین بیاورد. سیستم ایکس که خداوند به ما داده یک جوری مجازات و پاداش ما انسانها ست . وقتی در قرآن می گوید : خداوند سریع الحساب است ؛ یعنی وقتی من کار خوبی انجام دهم سریع پاداش آن را در وجود خود خواهم دید ، به چه صورت ؟  این گونه که سیستم ایکس من شروع می کند به ترشح کردن و بعد از انجام کار خوبم  می بینم احساس خوبی دارم و این احساس از اینجاست که این مواد در بدن من ترشح  شده است . همچنین وقتی کاری  ضد ارزشی انجام دهم ؛ مجازات آن را همان  موقع خواهم دید ، یعنی سریع روی سیستم  شبه افیونی من تأثیر گذاشته و باعث می شود که حال خوبی  نداشته باشم و از خودم رضایت ندارم ... اینها به غیر از آن ناخوشی ها و خوشی هایی است که در طولانی مدت خواهیم دید .

  برای اینکه راندمان سیستم ایکس  را بهتر کنیم ، خداوند که انسان را آفرید بهتر از هر کسی می داند که چه چیزی برایش خوب است و چه چیزی بد است . خداوند در قرآن می گوید : نماز بخوان و روزه بگیر ،  می‌داند که چقدر می تواند روی سیستم ما أاثیر داشته باشد . می توان اینگونه بیان کرد که نماز مانند کارهای روزانه است و روزه مانند خانه تکانی می باشد. نه  کارهای روزانه  می تواند جای خانه تکانی را بگیرد و نه  خانه تکانی می تواند جای کارهای روزانه را ، هر دو را باید انجام دهیم تا به حال خوش برسیم . خواندن نماز با خلوص ، نیمی از آن استرس ها و نگرانی‌های ما از بین خواهد برد.

اگر من می خواهم بدانم که آیا سیستم من به خوبی کار می‌کند ، سنجش را روزه گرفتن می‌گذاریم ، کسی که یک ماه به خوبی و بدون فشار روزه می‌گیرد ، یعنی سیستم او به خوبی کار می‌کند . مقدار ترشح این مواد در موجودات مختلف است .  حتی در انسانها بین زن و مرد متفاوت است . زنان خیلی بیشتر  به مواد شبه افیونی خود وابسته هستند ، به خاطر مسائل بارداری ، زایمان و ... به همین خاطر است  که مواد مخدر روی زنان  بیشتر اثر مخرب دارد  تا آقایان . حیوانات هم چون باید بدون وجود دکتر و دارو در جنگل‌ها و بیابانها خود را در برابر گرسنگی ،  تشنگی ،  گرما ، سرما و زخم محافظت کنند به این مواد بیشتر از ما انسانها وابسته هستند ؛ به همین دلیل  آقای مهندس می‌گویند : اگر حیوانی معتاد شود دوام نخواهد آورد و خواهد مرد . امیدوارم که قدر این سیستم را بدانیم و با کارهای بیهوده ، استرس و افکار منفی باعث  آسیب آن  نشویم .

کاندیدای نگهبانی

لژیون خدمتگزار

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 29 مهر 1398 11:11 ق.ظ
خدا قوت به راهنمای بزرگوار وعزیز خانم آمته از صحبتهای شما مثل همیشه استفاده کردم ممنون از شما
خدا قوت به بچهای لژیون یکم
چهارشنبه 24 مهر 1398 01:14 ب.ظ
خدا قوت خدمت استاد بزرگ گوارم سرکار خانم آمنه عزیز واقعا روز بسیار خوب و پر انرژی بود روز دوشنبه که در کنار شما مشغول آموزش گرفتن بودم به یاد آن موقعی که در لژیون شما بودم می افتادم یاد آن روزها به خیر
خدمت خانم نسرین عزیز
خدا قوت خدمت تک تک اعضای لژیون یکم
سه شنبه 23 مهر 1398 09:23 ق.ظ
با سلام و خسته نباشی
خدا قوت با استاد عزیز خانم آمنه و همسفر خانم مهری نگهبان وهمسفر خانم مرضی دبیر جلسه در شعبه سهروردی.
ممنون از استاد عزیز که دستور جلسه را اینقدر زیبا و شکافته شده و قابل فهم توضیح داده اند.
واقعا آموزش گرفتم و حالا به رویدادها جور دیگری نگاه می کنم ،چون فهمیدم که یک عمل چه خوب و یا چه ید به چه میزان تحت الشعاع سیستم x من قرار دارد .
خدا قوت به خانم نسرین عزیز بابت گذاشتن مطالب در وبلاگ .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic