اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
چهارشنبه 19 تیر 1398 :: نویسنده : همسفر فاطمه

به نام خالق عشق

گزارش عملکرد لژیون کمک راهنما خانم آمنه شعبه ی امین گلی روز دوشنبه مورخ98/04/17  بااستادی همسفر زهرا ک و دبیری همسفر زهرا ف و با دستور جلسه 

 آیینی  رأس ساعت 16:30 آغاز به کار کرد. 
خوشبختانه ما خیلی چیزها را که در هستی وجود دارد رانمی‌بینیم اگر می‌دیدیم کار ما به تیمارستان می‌کشید. چشم‌های ما این‌قدر مسلح نیستند که داخل میز را ببینیم. اگر میز را خیلی بزرگ کنیم می‌بینیم که الکترون ها با چه سرعتی درحرکت هستند  و بین آن‌ها چه فضاهایی باز است مثل کهکشان‌ها.
در ادامه مطلب بخوانید ...


یکی از شاهکارهای خلقت خداوند مرگ است. چرا ما از مرگ می‌ترسیم؟ چون فکر می‌کنیم با مرگ زندگی ما دیگر تمام‌شده، مرگ شبیه سقوط آزاد است. وقتی‌که مسافری می‌خواهد برود سقوط آزاد خیلی درد می‌کشد اما بعد از چند روز اصلاً برنامه‌اش عوض می‌شود. خودش را با شرایط وفق می‌دهد. بعد از مرگ هم شرایط و امکاناتی جدید به وجود می‌آید تا بتواند از صفر، برنامه کاری خود را تنظیم کند. پیری هم شاهکار خلقت است. چراکه اگر انسان در امکانات و اوج جوانی باشد هرگز راضی به مردن نمی‌شود. به دلیل پیری و ناتوانی از زندگی زده می‌شود کسانی که باوجود پیری خیلی به خودشان می‌رسند به دلیل امید به زندگی است. امید، آدم را جوان نگه می‌دارد. اصل درون است. اگر انسان بیماری‌های زیادی داشته باشد آدم را از پا درمی‌آورد.

 اینکه مرحله‌ی بعد از مرگ خوب باشد یا بد برمی‌گردد به کارنامه پیشین که در زندگی قبل چه‌کارهایی کرده‌ام و چه جایگاهی دارم و چه با خودم آورده‌ام و در ادامه تفکرات تأثیر دارد که من چگونه با مسائل برخورد کنم؟

 چرا اگر مرگ نباشد پروسه خلقت انسان و آموزش‌ها قابل‌اجرا نمی‌شود. چون نمی‌تواند موقعیت‌های موجود را عوض کند. یک پیرمرد و یک پیرزن در یک موقعیت  بمانند،. زیاد پیشرفت برایشان نیست و. نمی‌توانند موقعیتشان را عوض کنند، مگر اینکه از دنیا بروند و دوباره متولد بشوند و یک سری امکانات و شرایط جدید برایش به وجود آید.

روز الست یا روز ازل خداوند نفس‌های ما را جمع کردند و با ما پیمان بستند و گفتند آیا من پروردگار شما نیستم؟  آقای مهندس می‌فرمایند که ما میلیاردها سال آمدیم و رفتیم تا به این مرحله رسیده ایم. هدف از این‌همه آمدن و رفتن چیست؟ برای آموزش گرفتن و خدمت کردن به هستی است.

خوشبختانه ما خیلی چیزها را که در هستی وجود دارد رانمی‌بینیم اگر می‌دیدیم کار ما به تیمارستان می‌کشید. چشم‌های ما این‌قدر مسلح نیستند که مثلا داخل میز را ببینیم. اگر خیلی بزرگ کنیم می‌بینیم که الکترون ها با چه سرعتی درحرکت هستند  و بین آن‌ها چه فضاهایی باز است مثل کهکشان‌ها.

جایگاه حواس را مواد بیوشیمی مثل انکفالین و دینورفین و پاپاورین و اندروفین و...می‌تواند تغییر بدهد و به‌طور طبیعی در بدن تولید می‌شود. چطور وقتی آزمایش می‌دهید هر چیز خون باید یک اندازه‌ای داشته باشد؟ این مواد هم باید در یک حد خاصی ترشح بشوند کم یا زیادش مشکل‌ساز است.

در قدیم مواد مخدر را یکی در مراسم آیینی مصرف می‌کردند برای سیروسلوک ،

و دیگر در جنگ‌ها برای دفاع.

گیاه خشخاش واقعا جادو است .چون انسان را به نرمی در دام خود می‌کشاند و انسان تعادلش را از دست می‌دهد و در اسفل‌السافلین قرار می‌گیرد یعنی در پایین‌ترین درجه.

چرا هر زمان شمارا به مبارزه می‌طلبد؟ چون خیلی سخت است. یعنی باید خواسته قوی باشد. حتی حاضر باشی جانت را هم بدهی و عجله هم نداشته باشی. چون یازده ماه زمان و وقت می‌خواهد. هیچ‌کس نمی‌تواند در مسافر خواسته را به وجود بیاورد باید خودش خواسته داشته باشد. هم‌سفر فقط می‌تواند بسترش را آماده کند و بپذیرد که بیمار است و به‌عنوان یک مرد با او رفتار کند و در جمع باوجود تمام بدی‌هایش او را  بالا ببرد و به او احترام بگذارد. وظایف زنانگی را انجام دهد محبت کند. و کلامش زهر نداشته باشد.

اعتیاد با مرگ از بین نمی‌رود چون ما هفت پیکره داریم و بستگی به فرکانس هرجهان در هر بعد می‌رویم با اعتیاد. پیکره های دیگرمان آسیب می‌بیند و به‌راحتی درمان نمی‌شوند.

 سختی مرگ و فشار قبر به دلیل وابستگی به دنیا و مال و فرزندان است. اگر می گویند به جسم فشار می آید جسم که دیگر جان ندارد که درد بکشد .این وابستگی هاست که باعث اذیت می شود. به خاطر اطلاعات کم و ناقصی که داریم یک سری چرندیات وارد برنامه ما شده است. اگر انسان از صبح تا شب بنشیند و قرآن بخواند درونش تزکیه و پالایش نمی شود باید شروع کند به پالایش خودش

همه چیز درون ماست یعنی با هر مسئله ای با توجه به تفکر ات و اطلاعات و دانش و چیز های که یاد گرفته ایم بر خورد می کنیم. مثلاً اگر تفکر انسان در مورد مرگ ابتدایی و ساده باشد که با رفتن در گور، زندگی تمام می شود خوب معلوم است که از مرگ می ترسد!. ولی اگر به دید گنگره به مرگ نگاه کند خیلی زیبا و قشنگ است. مرگ، از مریضی ها و تکراری بودن زندگی انسان ها را نجات می دهد و بعد دیگر شرایط جدید و پروسه ی دیگر و ادامه آموزش ها.

مرگ، تغییر وضعیت مکانی، اقلیمی و سرزمینی وزندگی فامیلی برای حرکت بهتر و جالب تر است .اگر با این دید به مرگ نگاه کنیم خوش مان هم می آید.

ما پنج حس داریم که در رول خاصی هستند یعنی ما یک ما فوق داریم به معنای بالا، و ماورا به معنای پایین ،مثل رنگ ها که ما دون قرمز که رنگ پایین تر از قرمز را نمی بینم و ما ورا بنفش که  بعد از بنفش  را هم نمی توانیم ببینم و درک کنیم پس ما یک فرکانس و ارتعاش خاصی را درک می کنیم.

وقتی وارد یک طیف و فضای دیگری می شویم هم از شرایط خوب و بد آن بهره مند می شویم وقتی کسی شیشه مصرف می کند جایگاه حواسش تغییر می کند و می رود در یک بعد دیگر و چیز هایی را می بیند که واقعی هستند و یک سری القائاتی به او می شود که از نظر دیگران توهم است.

در مورد رفتار با مصرف کننده شیشه باید با او همراهی کرد تا عصبانی نشوند.

موادمخدر ممکن است جایگاه حواس را تغییر بدهد ولی تجربه نشان داده  است که تغییر جایگاه حواس انسان را به طرف نیروهای منفی سوق می‌دهد.هرچیزی که در کائنات وجود دارد ، باید بهایش را بپردازی و مفت و مجانی نیست.

اگر بخواهیم سیر و سلوک انجام بدهی و موفق نیستی پرواز کنی، باید یکسری تزکیه را انجام بدهی آن راه خود به خود برایت باز میشود .

نویسنده: همسفر فاطمه

ویرایشگر: همسفر نسرین

نوع مطلب : گزارش های لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 23 تیر 1398 10:40 ق.ظ
درود و خداقوت خدمت خانم آمنه عزیز و نویسندگان خوب گروه ... تشکر از زحماتتان
شنبه 22 تیر 1398 11:43 ق.ظ
سلام و خداقوت به راهنمای عزیزم خانم آمنه و سپاس از خانم فاطمه و خانم نسرین. خدا را شکر می کنم که در وبلاگ گزارش هر هفته گذاشته می شود که من بتوانم استفاده کنم .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic