اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
سه شنبه 28 خرداد 1398 :: نویسنده : همسفر نسرین


به نام قدرت مطلق الله

گزارش عملکرد لژیون کمک راهنما خانم آمنه شعبه ی امین گلی روز دوشنبه مورخ 98/03/27 بااستادی همسفر زهرا ش  و دبیری همسفر زهرا ف و با دستور جلسه  ساختمان جسم 5 رأس ساعت 16:30 آغاز به کار کرد. 


هر چیزی را که از سیر طبیعی خودش خارج کنیم دشواری‌هایی را برای انسان به وجود می‌آورد. مثلاً بعضی از بچه ها میگویند فلانی شوهرش خیلی به حرفش گوش می‌کند. این از سیر طبیعی خودش خارج‌شده چرا؟ چون شوهر باید پادشاه خانه باشد حالا این برعکس شده، مطمئن باشید او احساس خوشبختی ندارد و دشواری‌هایی را هم به همراه دارد. پس سعی نکنید برخلاف طبیعت حرکت کنید.


ما شناخت درستی از جسم خود نداریم باید حداقل جسم را بشناسیم، نه برای اینکه معلوماتمان زیاد شود برای اینکه بتوانیم خوب زندگی کنیم و هم خودمان و هم عزیزانمان کمتر مریض بشوند و اگر ساختار جسم را بشناسم باعث می‌شود که ساختار جسم فرزندم را هم بهتر بشناسم و ببینم که به چه صورت هست و برای او، ‌یک چیزهایی را درست تجویز کنم. و فقط رعایت کردن بهداشت و حمام کردن نیست بلکه باید تغذیه‌ی مناسب داشته باشم، ورزش کنم، هر ره‌جویی باید یک‌رشته‌ی ورزشی داشته باشد، و خواب مناسب. هیچ موقع دیروقت نخوابید تا بتوانید انرژی مناسب را از کائنات دریافت کنید. اول از خودتان شروع کنید تا شوهر و بچه‌هایتان با عمل کردن شما یاد بگیرند. و مهم‌ترین نکته آرامش اعصاب و روان است. آن‌هم با دوری کردن از ضد ارزش‌ها، هرچه ما کمتر ضد ارزش انجام بدهیم آرامش بیشتری نصیبمان می‌شود و کمتر دچار بیماری می‌شویم

مادر مورد ابعاد هستی و جهان آفرینش چیزی نمی‌دانیم. ما بیش از صد میلیارد کهکشان داریم و در هر کهکشان‌ هم، صد میلیارد منظومه هست. منظومه مثلا خورشید، زمین، عطارد و..... این‌ها همه باهم می‌شوند یک منظومه و در کهکشان‌ هم صدها میلیارد منظومه هست. آقای مهندس میگویند برای اینکه بتوانیم از یک کهکشان به یک کهکشان دیگر برویم دو هزار سال نوری طول می‌کشد. این فاصله‌ی بین دو کهکشان است. ببینید که جهان آفرینش چقدر عظمت دارد.

کوچک‌ترین جزء هر انسانی را سلول میگویند که با چشم دیده نمی‌شود. مغز ما بیش از صد میلیارد سلول دارد یعنی اینکه من صد میلیارد سلول در مغزم دارم و در کهکشان‌ هم صد میلیارد منظومه وجود دارد. این مطلب می‌خواهد بگوید که ما  جهان اصغر هستیم. چیزهایی که بیرون هست در من هم وجود دارد. حالا هرکدام از این سیاره‌ها و ستاره‌ها کارایی خودشان رادارند. سلول‌های ما هم کارایی خاص خودش را دارد و مانند یک شهر است، فرمانده و نیروگاه و همه‌چیز در این سلول وجود دارد. در هر سلول 25 تا 30 هزارتا ژن داریم، ژن نقشه‌ی من است. در این نقشه ترسیم‌شده که چشم‌های من چه رنگی باشد، قد من چه اندازه باشد و خلق‌وخوی من به چه صورت باشد و هم در صور پنهان و هم در صور آشکار چگونه آدمی باشم. هر ژنی مشخص‌کننده‌ی مشخصات هر انسانی است.

در هر سلول چهار هزار آنزیم وجود دارد و آنزیم یک پروتئین کروی شکل است که مثل کاتالیزور عمل می‌کند. یعنی وارد آن موضوع  می‌شود ولی جذب آن نمی‌شود. مثل درست شدن سیمان، که ساچمه‌ها در این دستگاه باهم برخورد می‌کنند تا این سنگ‌ها را خرد کنند ولی ساچمه‌ها سر جای خودشان هستند و کار خودشان را انجام می‌دهند. ولی جذب سیستم نمی‌شوند.

آنزیم‌های سلول‌های مختلف باهمدیگر فرق دارند. آنزیم سلول‌های عصبی، پوست، گلبول‌های قرمز و...هرکدام باهم فرق دارند. آقای مهندس این‌ها را برای ما میگویند که فقط فکر زیبایی و چاقی و لاغری نباشیم به عظمتی که در جسممان وجود دارد پی ببریم.

خانمی که حامله است وقتی کیسه‌ی آب  آن پاره می‌شود و دردهایش شروع می‌شود یعنی موقع زایمان رسیده است.

سیستم بدن هم هوشمند است. وقتی‌که این اتفاق در بدن افتاد متوجه می‌شود که موقع زایمان است و سیستم ایکس ترشحش را به‌شدت افزایش می‌دهد تا مادر بتواند درد به این شدیدی را تحمل کند و بعد اگر کسی عمل سزارین انجام دهد و کیسه‌ی آبش پاره نشده باشد بدن هنوز دستور ترشح مواد مخدر را نداده است و بنابراین مادر از آن سرخوشی و لذتی که پر از مواد مخدر طبیعی است محروم می‌شود.

این مانند بازی دومینو هست در بازی دومینو، وقتی چند قطعه را در فاصله‌ی  نزدیک به هم قرار بدهیم و ضربه‌ای به آن بزنیم به ترتیب قطعه اول به دوم و سوم و الی‌آخر برخورد کرده و آن‌ها را می‌اندازد. وقتی‌که ما یکی از آن‌ها را برداریم بازی دیگر نمی‌تواند ادامه پیدا بکند. زیرا برخورد دیگر اتفاق نمی‌افتد و بازی متوقف می‌شود.

 

هر چیزی را که از سیر طبیعی خودش خارج کنیم دشواری‌هایی را برای انسان به وجود می‌آورد. مثلاً بعضی از بچه ها میگویند فلانی شوهرش خیلی به حرفش گوش می‌کند و حرف حرف خانم است. این از سیر طبیعی خودش خارج‌شده چرا؟ چون شوهر باید پادشاه خانه باشد حالا این برعکس شده، مطمئن باشید او احساس خوشبختی ندارد و دشواری‌هایی را هم به همراه دارد. پس سعی نکنید برخلاف طبیعت حرکت کنید.

در بازی دومینو، وقتی چند قطعه را در فاصله‌ی  نزدیک به هم قرار بدهیم و ضربه‌ای به آن بزنیم به ترتیب قطعه اول به دوم و سوم و الی‌آخر برخورد کرده و آن‌ها را می‌اندازد. وقتی‌که ما یکی از آن‌ها را برداریم بازی دیگر نمی‌تواند ادامه پیدا بکند. زیرا برخورد دیگر اتفاق نمی‌افتد و بازی متوقف می‌شود.

ما در طبیعت 102 عنصر داریم که آقای مهندس به چهار تای  آن پرداخته است. کربن را با c، هیدروژن را با H، اکسیژن را با O، نیتروژن را با N می‌شناسیم. موادی که در طبیعت هست به این صورت است.

ترکیب مورفین هست C17 H19No3 با یک حرکت کوچک اگر ترکیبات شیمیایی را کم‌وزیاد کنیم تبدیل به یک ماده‌ی دیگری می‌شود. در مورد کدئین C18H21 No3 ترکیبات شیمیایی مورفین وکدیین کم‌وزیاد شدند و عنصر به یک ماده‌ی دیگری تبدیل می‌شود.

وقتی‌که یک گلبول قرمز خون به جای 3_4 اکسیژن کمتر یا بیشتر  و یا حتی چیز دیگری با خودش حمل کند و به بافت های خون برساند در بدن ما تبدیل به سرطان خون می‌شود و بازی دومینو متوقف می‌شود.

در مورد بدن انسان اول یک اسپرم با یک سلول تخمک ترکیب مشوند و عمل بینگ بنگ برایش اتفاق می‌افتد و به سلول‌های بیشتری تبدیل می‌شود و یک انسان تشکیل می‌شود. جهان هستی هم به همین صورت  است. در ابتدا کره‌ی زمین  هم مانند یک هسته بوده و بعد انفجار در آن رخ می‌دهد و کره‌ی زمین شکل‌گرفته است. به انفجار هسته‌ی اولیه  بینگ بنگ می‌گویند. و کرات مختلف به همین صورت به وجود آمدند و با گرفتن نیروهای بیرونی مثل آب، خاک، نور خورشید تکثیر پیدا کردند. برای تمام آفرینش‌ها در تمام هستی این اتفاق رخ می‌دهد.

اولین سزارین را امپراتور روم به نام سزار، انجام دادند به خاطر اسم سزار به سزارین تبدیل شد.

بشر امروزی کارهایی که انجام می‌دهد اقتصاد هم در کنارش هست. در این دوره اقتصاد، حرف اول را میزند و نمی‌گوید که چه ضرری به آدم‌ها می‌خورد و اصلاً در توانش هست یا نه.

اگر به هر دلیل تولید مواد مخدر طبیعی سریع و ناگهانی قطع شود خماری پس از زایمان به وجود می‌آید. حالا به چه طریق خماری پس از زایمان به وجود می‌آید: با افکار و اندیشه‌ی منفی مادر، استفاده از قرص‌های روان‌گردان، شیر ندادن به نوزاد.

عوارض شیر ندادن به نوزاد این است که احتمال تومورهای سرطانی زیاد می‌شود و بیش فعالی بچه های‌ی‌. شیر خشک مواد مخدر طبیعی ندارد بهتر است حداقل از شیر گاو و یا گوسفند با رعایت کردن مسائل بهداشتی استفاده شود. زیرا در شیر گاو هم این فرایند تولید می‌شود و در آن‌هم مواد مخدر  به‌وفور  یافت می‌شود.

در سوره‌ی لقمان آیه‌ی 14 گفته‌شده که حدوداً تا زیر دو سال باید به بچه شیر داده بشود.

باید مقداری به مسائل طبیعی و جسم نگاه بکنیم. چون اگر انسان به این مسائل توجه کند می‌تواند عمر طولانی‌تری داشته باشد و گرفتار خیلی از بیماری‌ها نشود.

نویسنده: همسفر نسرین

ویرایشگر: همسفر زهرا خ

نوع مطلب : گزارش های لژیون، 
برچسب ها : کنگره60-درمان اعتیاد، شعبه امین گلی-وب لژیون همسفر آمنه-سی دی ساختمان جسم 5،
لینک های مرتبط :
شنبه 8 تیر 1398 07:12 ب.ظ
خداقوت به نویسندگان عزیز ممنون بابت زحمات ارزشمندتون
شنبه 1 تیر 1398 12:08 ق.ظ
سلام وخدا قوت به خانم نسرین عزیز خیلی عالی بود ممنون
چهارشنبه 29 خرداد 1398 03:46 ب.ظ
نسرین عزیزم خیلی عالی بود.سپاس و خدا قوت خدمت شما و همین طور خانم زهرا عزیزم.
چهارشنبه 29 خرداد 1398 09:49 ق.ظ
سلام و خداقوت به خانم نسرین عزیز و خانم زهرا عزیز خیلی کامل و جامع بود. خانم نسرین امیدوارم هر چه زودتر سفر اول را با موفقیت به پایان برسانی.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic