اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
یکشنبه 5 خرداد 1398 :: نویسنده : آمنه پریشانی
آیا می شود از نهری که پهنای آن از این سوی جهان تا آن سوی دیگر است با پریدن و یا جهیدن آنرا طی نمود 
پیام سی دی کنش : مهندس دژاکام … تاریخ ؛ ۷۵/۱۰/۱۲ 

استاد  این برای ما باعث خشنودی است که در تلاش و کوشش می باشید و یکایک بند ها را از دست و پا باز می کنید. البته زیاد هم خوشحال نباشید  زیرا وقتی اخرین بندها را باز کردید ،ما قفل و زنحیر محکم تری بر دست و پای شما خواهیم زد . البته این ما نیستیم که برای شما قفل و زنحیر تهیه می کنیم بلکه فرمانی است که ما احرا می کنیم . 
دوست بسیار عزیز و خویش گرامی نزد ماست که ایشانذهم با حرف های من به خنده در آمدند و شما ابشان را خوب می شناسید . دوست ما دین دستور است که می گویند : خوب با شوخی خوف ایجاد می کنید ؛ پس می گویند که سرباز جان باز است  . 

نگهبان ………

البته به ایشان بفرمایید ما هم تحمل هر گونه قفل و زنجیر را داریم ؛ خصوصا از طرف دوست باشد . 

استاد 

بلی ایشان هم همین را می گویند . به علت عبادت مخصوص و قدری به قول خودشان دلتنگی نمودن ، ما را یاد نمودند . با همه ی اینها ،گاهی وقت ها بد نبست که بعضی اشخاص مورد علاقه ی خود را ملاقات نمایید . 
ما به جهت انجام مسایل و جدی تلقی نمودن انها بسیار از شما خشنودیم و از این که دوباره در حهت احیا بر افراشته شده اید باعث مباهات همه ی ما گشته اید . 
دین دستور می گوید 

 اگر پارسی را نیاموخته بودید اکنون با هم کیشان ما چگونه ارتباط بر قرار می نمودید ؟ 

زمامدار راستی می گویند : به همین دلیل ، ان زمان به ما اموختی که امروز به کار آید . به هر حال ما با تحمل سختی های فراوان , اکنون می دانیم که بیهپده نبوده و هر قدر انسان به قول ایرانی ها چکش بخورد ، آبدیده تر می شود . ما هم اکنون با ارسال چند کلمه ، مفهوم تلاش را حس می کنیم و برای ایجاد ارتباط و اصلاح ، بسیار خوشحالیم . اگر سوال و یا سخنی دارید بگویید . 

نگهبان 

در این شرایط خود می دانید که چه می گذرد ؟ اما گاهی دل تنگ می شوم و عدم پیشرفت در کلیه ی مسایل مرا ناراحت می کند . گرچه سعی خود را کاملا به انجام می رسانم اما ناکامی در مسایل مرا آزرده خاطر می کند . البته موفقیت های مقطعی دارم ولی به قول شما خط دنباله دار نیستم . 

استاد 

چون از دلتان گفتید : ما هم از دل خویش می گوییم . ما هم مدتی می خواهیم که دوست خود را ببینیم اما توفیق حاصل نمی شود . امروز نزد ما آمدند . این طور نیست که هر چه را بخواهیم بلا درنگ دست بیابیم . در وصال باید تحمل اختیار نمایید تا به آن درجه برسید , وصال حاصل می شود بلی می شود . اما همه ی چیز ها با خواسته آن طوری کهذما می خواهیم نمی شود و بعضی وقت ها من هم تنها می مانم  و منتظر ایشان می شوم و آن لحظه که دیگر از آمدن شان مایوس می شوم ، می آیند . پس خوب گوش بدهید و زود دلتنگ نشوید و اما راه طولانی است و تا سپیده دم وقت بسیار است . خوب سخنان مرا حس می کنید ؟ 
همه ی ناخالصی ها زمان می خواهد که خالص بشود و تزکیه به همین یک رشته ی حیات نیست و زنجیر ها داخل هم تا بی نهایت ادامه دارند . 
آیا می شود از نهری که پهنای آن از این سوی جهان تا آن سوی دیگر است با پریدن و یا جهیدن طی نمایید ؟ 
ما در ساختن جسم و روح خودتان شما را مصمم می دانیم در ادامه اگر قدری هم به گذشته بیندیشید ، خواهید دید که تغییرات بسیار نموده اید که مانند پرواز بوده و این شما را از ورطه ی نابودی به جلو پیش برده است .
نویسنده ی متن : مسافر مجید شیروی

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 19 خرداد 1398 10:58 ق.ظ
خداقوت خیلی عالی بود ممنون که این متن را در سایت گذاشتید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات