اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
سه شنبه 20 آذر 1397 :: نویسنده : زهرا خیابانی

 به نام قدرت مطلق الله

گزارش عملکرد لژیون کمک راهنما خانم آمنه، شعبه امین گلی روز دوشنبه 97/09/19 با استادی همسفر معصومه و دبیری همسفر نسرین با دستور جلسه" سی دی نحت نیروهای شیطانی بودن"  رأس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود.


قبل از هر چیز باید به این باور برسیم که اصلاً نیروی شیطانی وجود دارد یا خیر؟ بعضی به این مسئله اعتقاددارند و بعضی ندارند. در این زمانه که با دین بازی شده، خصوصاً جوان‌ها دین و شیطان و همه‌چیز را رد کرده‌اند و فقط دنیای مادی را قبول دارند و مسائل متافیزیک مانند خدا، روح و شیطان و ... را قبول ندارند؛ مانند اروپا که در دوره قرون وسطی ، به نام دین به مردم خیلی سخت گرفتند و بعد مردم که از دین خیلی ضربه خورده بودند، به‌کلی دین را کنار گذاشتند.

اما به اعتقاد آقای مهندس نیروی شیطانی هم در بعد فیزیکی و هم متافیزیک وجود دارد.

خیلی از ما ممکن است بگوییم اگر شیطان نبود، خیلی بهتر بود و ما همیشه راه درست را می‌رفتیم.

اما اگر شیطان نبود زندگی نبود؛ مانند یک باطری که چون دو قطب مثبت و منفی دارد، در آن نور و جریان برقرار می‌شود.

 جهان ما بر پایه اضداد بناشده و هر چیزی را از روی ضدش تشخیص می‌دهیم. اگر شیطان نبود زندگی خیلی یکنواخت و کسل‌کننده بود. سختی‌ها و مشکلات و نیروهای منفی باعث رشد و پیشرفت ما می‌شود؛ و همچنین انسان‌های صالح و ارزشمند در سایه وجود همین نیروهای شیطانی مشخص می‌شوند. مسئله دیگر این‌که باوجود شیطان و نیروهای شیطانی، ما در واقع آموزش اجباری داریم و یاد می‌گیریم که با افراد مختلف چگونه برخورد کنیم.

مهم‌ترین دلیل وجود نیروهای شیطانی وجود اختیار در انسان هست. ما با اختیار خود می‌توانیم ضد ارزش یا ارزش را انتخاب کنیم.و اگر نیروی شیطانی نبود اختیار انسان معنا نداشت.

در بعد مادی خیلی خوب می‌شود نیروی شیطانی را حس کرد. انسان‌هایی که مارا به ضد ارزش‌ها دعوت می‌کنند شیطان هستند و انسان‌هایی که از فرمان‌ها سرپیچی می‌کنند تحت نیروهای شیطانی هستند.

کسانی که سرزنش می‌کنند، غیبت می‌کنند، بین انسان‌ها کینه و نفرت پرورش می‌دهند، حتی کسانی که قرص‌های روان‌گردان می‌خورند، تحت نیروهای شیطانی هستند.

قرص‌های روان‌گردان درواقع مواد مخدر دارای مجوز هستند و تخریبشان گاهی از مواد مخدر بدتر هست و این قرص‌ها باید در شرایط خیلی خاص و بحرانی تجویز شوند. چون اثرات تخریبی زیادی در انسان به‌جا می‌گذارند.

کسانی که پاسخ خدمت را باخیانت می‌دهند، کسانی که حرمت نگه نمی‌دارند، تحت نیروهای شیطانی هستند. یک سفر اولی که مواد مخدر مصرف می‌کند، رسماً تحت نیروی شیطان هست.

در آیه قران داریم: از شما در مورد خمر و قمار سؤال می‌کنند. بگو منافعی برای مردم دارد ولی ضررهایش بیشتر است و یک عمل شیطانی است.

در ایران، خمر را فقط شراب می‌دانیم؛ اما در فرهنگ لغت عربی خمر به معنی حجاب و پوشش است؛ یعنی هر چه که روی تفکر، شخصیت و هوش و عقل انسان پرده و حجاب بکشد خمر است.

پس تریاک، قرص دیازپام و حتی افکار منفی هم خمر هستند و یک عمل شیطانی.

نکته مهم اینجاست که خیلی‌ها تحت نیروهای شیطانی هستند اما خود نمی‌دانند و فکرش را هم نمی‌کنند.

در بعد ماوراء، هم شیطان وجود دارد. همان وسوسه‌های شیطان؛ که در سوره ناس به آن اشاره‌شده است. و به‌صورت القائات منفی، فعال می‌باشند.

نیروهای شیطانی به‌صورت خیلی فعال وجود دارد. گفتیم در نفس واحده دو ملک وجود دارند که ما را به خیر و شر دعوت می‌کنند. روح و جن؛ و به اعتقاد آقای مهندس هر دو، وجود حقیقی دارند. ملک جن، فرمانش بدی است و ملک روح فرمانش خوبی است و درواقع هرکدام کار و ماموریت خودشان را انجام می‌دهند.

گاهی در فرهنگ‌عامه شنیدیم که می‌گویند طرف جنی شده. واقعاً هم همین‌طور هست؛ یعنی او به‌طور کامل تحت نیروهای شیطانی و جن قرارگرفته.

یا این‌که می‌گویند با رفیق بد نشست و برخاست نکن؛ زیرا او با حس بد و القائات منفی‌اش روی ما اثر می‌گذارد.

خیلی‌ها به این مسائل اعتقاد ندارند. باید به این افراد بگوییم، وقتی انسان حتی اختیار صور آشکار خود را ندارد و حتی برای بالا بردن دستش یا قورت دادن یک‌لقمه هزاران ماهیچه به کار می‌افتند که او از هیچ‌کدامشان خبر ندارد، چطور می‌شود به این راحتی گفت خدایی وجود ندارد و صور پنهانی نیست.

مطلب دیگر این‌که، همه انسان‌ها تحت نیروهای شیطانی هستند و کم‌وزیاد دارد.(به‌جز استثنائات)

اگر انسان به مرحله‌ای از ادراک و دانایی برسد، نیروهای شیطانی نمی‌توانند روی او اثر بگذارند یا کمتر اثر می‌گذارند و تخریبش کمتر می‌شود.

این را هم بدانیم اگر من به‌عنوان‌مثال بد دیگران را بخواهم، یا بخواهم دیگران را به هم بریزم اول خودم تخریب می‌شوم. چون باید برای این کار انرژی بگذارم.

اگر با مسافر یا فرزند خود درگیر می‌شوم ممکن است در لحظه اول حس خوبی داشته باشم؛ اما بعد بلافاصله دچار عذاب وجدان و پریشانی می‌شوم. کسانی که غیبت می‌کنند صد درصد پشت سرشان غیبت خواهد شود؛ و این قانون عمل و عکس‌العمل است.

پنهان‌کاری در مسائل کاری هم یعنی تحت نیروهای شیطانی. وقتی یک راهنما از حال ره‌جوی خود باخبر می‌شود و می‌بیند درروند درمان برایش مشکلی پیش‌آمده، نباید از آن بگذرد و اگر نمی‌داند باید از راهنمایی دیگر یا پیش‌کسوتان بپرسد تا مشکل ره‌جو حاد نشود؛ و ره‌جو را به‌سلامت به مقصد برساند. ندانستن و جهل و نادانی و نپرسیدن، ریشه مشکلات و تخریب‌های ما انسان‌هاست.

دانا هم می‌داند و هم می‌پرسد اما نادان نمی‌داند و نمی‌پرسد.

تخریب کردن، راحت‌تر از ساختن است.

پس تا وقتی پنهان‌کاری می‌کنیم، تحت نیروهای شیطانی هستیم. البته منظور پنهان‌کاری مسائل شخصی نیست. مدنظر ما در مسائل کاری هست؛ مانند دکتری که وقتی در مورد درمان بیمارش نمی‌داند، باید از بهتر از خود بپرسد؛ چون مسئله جان انسان‌ها در میان هست.

در کتاب 60 درجه زیر صفر هم، در مورد تحت نیروهای شیطانی، استاد محترمشان، رعد با آقای مهندس صحبت می‌کنند.(76/02/28)

استاد به جناب مهندس می‌فرمایند که وارد عملی شده‌ای (پله کم کردن مواد و درمان اعتیاد) که کلید حل خیلی از مشکلات هست و کاری که تو انجام می‌دهی کمتر از حال من که برای رسیدن به عشق، به دار آویخته شدم و جانم را درراه عشق نثار کردم و به شهادت رسیدم نیست.

کار من یک‌بار بود اما شما گویا بارها می‌میرید وزنده می‌شوید مشکل‌ترین قسمت از امتحانات الهی را در حال انجام دادن هستید.(مطالب جناب رعد، دارای صور آشکار و پنهان هست. بعضی را می‌شود توضیح داد و بعضی را خودمان باید درک کنیم که چه می‌گویند.)

در سال 72 یعنی تقریباً سه سال قبل از شروع سفر مهندس، در رؤیا، آقای مهندس با استاد رعد، ملاقاتی در قهوه‌خانه‌ای داشتند که در این ملاقات، پیامی که به مهندس می‌دهند این است که یا باید از این سفر به‌سلامت بیرون بیایی و اگر در قهوه‌خانه بمانی و به مصرف مواد ادامه دهی رهسپار قبرستان خواهی شد.

و دیگر اینکه رفتن به پارک و ارتباط با ساقی‌ها برای گرفتن مواد، در شأن یک انسان نیست.

آقای مهندس مدت طولانی تحت نیروهای شیطانی قرار داشتند بدون اینکه خودشان حس کنند و بعد از اتفاقاتی، به خود آمدند؛ و سفر خود را شروع کردند و استاد رعد به ایشان می‌فرمایند اگر از این سفر به‌سلامت به مقصد برسی و به نتیجه برسی، عشق را بیش از من تجربه خواهی کرد.

مطلب دیگر این‌که، شجره خبیثه که در داستان آدم و حوا با آن روبرو هستیم یک تمثیل است. و منظور تمام موجودات بد، چه به‌صورت فیزیکی و چه ماوراء، از طریق القائات منفی، شجره خبیثه هستند که وقتی به آن‌ها نزدیک شویم و روی ما اثر بگذارند از بهشت درونمان رانده می‌شویم و حالمان بد می‌شود. وقتی بد کسی را بگوییم در جهنم درون خود قرار می‌گیریم. پس داستان آدم و حوا، هرلحظه ممکن است برای ما اتفاق بیفتد.

این را بدانیم اگر مصیبتی به ما وارد می‌شود، خودمان مهیا کرده‌ایم؛ و نباید دنبال مقصر بگردیم؛ مانند وقتی‌که پایمان به لیوانی می‌خورد و می‌شکند، به دنبال کسی می‌گردیم که لیوان را جلوی ما گذاشته و نمی‌گوییم من خودم باید حواسم را جمع می‌کردم.

 هر چه دانایی ما بیشتر باشد، راحت‌تر می‌پذیریم و هر چه جهلمان بیشتر باشد لجبازی بیشتری می‌کنیم و مقصر را خود نمی‌دانیم.

در آیه‌ای از کلام‌الله داریم که هر مصیبتی که به شما وارد می‌شود باید به اذن خداوند باشد.

اما این‌طور نیست که خدا، دوست دارد ما دچار مصیبت شویم. مصیبت این است که یک کار ضد ارزشی را انجام دادی، خداوند می‌گوید باید جریمه‌اش را بپردازی.

مصیبتی هم که از روی ما برداشته می‌شود باید به اذن خداوند باشد. هر چیزی حساب‌وکتابی دارد. زمانی که تقاص کار ضد ارزشی خود را بدهیم، جریمه‌اش را بدهیم از آن مصیبت خلاص می‌شویم.

مهندس از استاد رعد در مورد بیکران می‌پرسند. ارابه‌ها را در بیکران به حرکت درآورید منظور چیست؟

که در پاسخ استاد رعد می‌فرمایند: تفسیر این مطلب دو بعد مختلف دارد بیکران زمین یا مادی و بیکران معنوی.

آن چیزی که به‌درستی ساخته بشود و نتیجه بدهد، مانند درمان اعتیاد، یا کشف میکروب تبدیل به علمی می‌شود که به تمام دنیا خواهد رسید. هر علمی که انسان در بعد زمینی پیدا کند و به نتیجه برسد، مانند روش  DST در همه‌جا پیش خواهد رفت و این می‌شود بیکران زمینی. و این مسئله را در جهان معنوی هم داریم که نقل‌وانتقال پیدا خواهد کرد؛ یعنی علوم از زمین به آسمان و از آسمان به زمین در تبادل هستند.

نتیجه اینکه همه تحت نیروهای شیطانی هستیم برخی کمتر و برخی بیشتر و این بستگی به دانایی ما دارد، هر چه دانایی و آگاهی ما بیشتر باشد آرامش بیشتری داریم.

در آخر سی دی مطالبی را آقای مهندس می‌فرمایند که تلنگری است برای همه ما که کمی به خود بیاییم. و  در هر جمله از آن، مطالب زیادی ، نهفته است.

زندگی را سخت نگیرید. چیزی برای ترس وجود ندارد. بالاتر از مرگ که نداریم و مرگ هم زندگی دوباره است.

توکل داشته باشیم، صبر داشته باشیم، بردبار باشیم. یک سیب که بالا می‌اندازیم هزارچرخ می‌خورد تا به زمین برسد؛ گاهی عرصه بر شما تنگ می‌شود، گاهی حل می‌شود، باید صبر کنید.

من در دوران مصرف مشکلات زیادی داشتم و در وضعیت بسیار وحشتناکی بودم صبر کردم و ساختم. شما هم هیچ‌وقت ناامید نشوید، که ناامیدی از القائات شیطان هست. به تلاشتان ادامه دهید تفکر کنید و چیزی را که می‌خواهید در ذهنتان ترسیم کنید، دیگران را دوست داشته باشید، خوبی دیگران را بخواهید.

بعضی از موجودات درزمانی که برای ما چند ثانیه است، متولد می‌شوند، زندگی و ازدواج می‌کنند و می‌میرند.

بدبختی ما انسان‌ها مال این است که خودمان را خیلی دست بالا می‌گیریم و خودمان را مهم می‌بینیم. فکر می‌کنیم با دیگران فرق داریم.

کمی آرام باشید. برای زندگی‌تان کاری کنید که گویی تا ابد زنده‌اید و برای آخرت گویا که لحظه‌ای دیگر می‌میرید.

هیچ‌چیز مال شما نیست. همه‌چیز درحرکت و چرخش است. به مالت نناز که به شبی بند هست و به حسنت نناز که به تبی.

پس، از هارت‌وپورتمان کم کنیم و مثل آدم باشیم.

نویسنده و ویرایش: همسفر زهرا خیابانی

نوع مطلب : گزارش های لژیون، 
برچسب ها : درمان اعتیاد-کنگره60-شعبه امین گلی-وب لژیون همسفر آمنه-سی دی تحت نیروهای شیطانی بودن،
لینک های مرتبط :
شنبه 24 آذر 1397 08:27 ب.ظ
سلام وخدا قوت به خانم آمنه راهنمای عزیزم وخدا قوت به خانم زهرا خیابانی خیلی سپاسگزارم
چهارشنبه 21 آذر 1397 11:03 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت استادعزیزم خانم آمنه وهمچنین خانم زهرای عزیز...بابت رساندن تعالیم واموزشها سپاسگزارم
چهارشنبه 21 آذر 1397 02:36 ب.ظ
باسلام وخدا قوت خدمت خانم زهرا عزیزموفق باشید-
سه شنبه 20 آذر 1397 01:43 ب.ظ
ماشاالله...و خدا قوت خانم زهرا عزیز بابت این سرعت عمل و بدون نقص عمل کردن.
بسیار عالی بود واقعا لذت بردم .ممنون و سپاسگزارم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات