اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی


به نام قدرت مطلق الله
لژیون کمک راهنمای محترم هم سفر خانم آمنه شعبه امین گلی روز دوشنبه 97/01/20 با استادی هم سفر آمنه و دبیری هم سفر فاطمه با دستور جلسه "سی دی وادی 12ترک 1 و2 "رأس ساعت16:30 آغاز به کار نمود.
در کنار گذاشتن ضد ارزش‌ها نیز مقولهٔ زمان بسیار مهم است و یک‌شبه نمی‌توان یک انسان دروغ‌گو را به انسان راست‌گو تبدیل کرد این کار باید باگذشت زمان و یواش‌یواش صورت گیرد....

در ادامه مطلب بخوانید....


                                      سخنان استاد محترم :

در آخر امر ، امر اول اجرا می‌شود .

امر اول من این است که مسافرم به کنگره ورود و می خواهد به رهایی برسد،با ورود به کنگره و گذشت زمان مسافر تغییر کرده و تبدیل به انسان رها یافته از دام اعتیاد می‌شود،این امر در آخر اتفاق می‌افتد و مرحله ترخیص یا نتیجه انجام می شود.

زمانی انشعابی عظیم رخ داد و انسان با جسم خاکی آفریده شد.در یک گردهمایی بزرگ قدرت مطلق همه را جمع کرد –همه در این جمله وجود حیات و جهان‌های دیگر قبل از جهان خاکی را اثبات می‌کند –و خواست که بر انسان سجده کنند،همه غیر از شیطان سجده کردند.

سایر مخلوقات و ساکنین آسمان‌ها زندگی جبری داشتند و قدرت مطلق آدم را خلق کرد با اختیار کامل بر سرنوشتش. و تمامی اسم‌ها را به او آموخت.منظور از اسم‌ها می‌تواند نام اشیاء، مفهوم و کنه مطالب و یا اسمی که در آسمان یا جهان‌های دیگر داشتیم، باشد.پس می‌توان گفت صور پنهان ما،نفس ما همیشه بوده و فرق انسان با ساکنین دیگر در جسمیتش که از جنس خاک است،می‌باشد وگرنه نفس همه از آتش است.

قدرت مطلق با فشرده کردن امواج و با القاء نیروی عشق،هسته اولیه ( اتم)جهان خاکی را به وجود آورد که غیرقابل درک و لمس توسط ساکنین آسمان‌ها و موجوداتی که در جهان‌های دیگر هستند،می‌باشد همان‌طور که جهان‌های آن‌ها برای ما قابل‌درک نمی‌باشد جهان‌های آن‌ها نیز برای ما قابل‌درک نیست.جهان‌هایی که از امواج مادون‌قرمز و ماورای بنفش هستند برای ما قابل‌دیدن نیستند و ازنظر بینایی ما قادریم فقط امواج بین این دو موج را ببینیم.

برای درک بهتر چگونگی بو جود آمدن جهان خاکی ما باید الگوبرداری کنیم، با کاشتن یک گردو درختی با چندین هزار گردو بو جود می‌آید و گردو با تکثیر ازدیاد می‌یابد، در مورد اتم، اسپرم ...نیز چنین است. جهان خاکی هم از یک اتم تشکیل‌شده،هستهٔ اولیه یا همان اتم شکافته شده ( بینگ بنگ)با تکثیر و میلیون‌ها میلیون تغییر و گذشت زمان و البته با کمک گرفتن از انرژی‌های دیگر جهان خاکی بو جود آمده و دوباره منهدم و تبدیل به امواج می‌شود ولی این امواج با امواج اولیه فرق می‌کند این امواج از اطلاعات بالایی برخوردار هستند.در مورد انسان نیز به همین صورت است آن انسانی که آمدیم با انسانی که می‌رویم فرق می‌کند نفس ما آموزش‌دیده و ازنظر علم و دانایی و اطلاعات غیرقابل مقایسه با نفس اولیه می‌باشد.

انسان دارای سه ویژگی علم، اختیار و دارا بودن اکثر صفات خداوند می‌باشد.

به دلیل وجود علم در درون انسان است که می‌تواند یاد بگیرد.علم در ما بالقوه است و باید به فعل درآورده شود،پس در انسان همه‌چیز هست باید آموزش ببیند تا آشکار شود.

به انسان اختیار کامل داده‌شده باید خواسته‌های معقول و نامعقول را از هم تشخیص دهد اگر درراه صراط مستقیم قدم گذاشت به آسایش و آرامش می‌رسد. ی‌انسان در کالبد فیزیکی ،گذشته، آرشیو، پیمان گردهمایی را فراموش می‌کند و درصورتی‌که به سطح بالایی از علم و دانایی برسد می‌تواند بر آرشیو و ضمیر ناخودآگاه  خود واقف شود.ما از آرشیو خود تأثیرپذیریم و تمامی اطلاعات چه درست و چه نادرست که در آرشیو خود انباشته کرده‌ایم در زندگی کنونی ما تأثیر می‌گذارد.

 

شخصی که از راه‌دست به ثروت می‌رسد اگرچه دیر، ولی آسایش و آرامش بسیار زیادی دارد ولی اگر از راه نادرست این ثروت را کسب کرده باشد نه‌تنها آرامشی ندارد بلکه زندگی توأم با اضطراب و تشویش و ترس خواهد داشت.

اکثر صفات خداوند در انسان وجود دارد فقط در مقیاس کوچک‌تر و ما باید این صفات را در خود پرورش دهیم.تنها صفتی که فقط مخصوص خداوند است صفت کبر می‌باشد که در انسان نباید رشد کند چون باعث سقوط انسان می‌شود.

در جهان خاکی در زمان هر چیزی انجام می‌شود. برای کاشت برنج، گندم، یادگیری شنا، زبان ... احتیاج به زمان‌داریم. حتی در کنار گذاشتن ضد ارزش‌ها نیز مقولهٔ زمان بسیار مهم است و یک‌شبه نمی‌توان یک انسان دروغ‌گو را به انسان راست‌گو تبدیل کرد این کار باید باگذشت زمان و یواش‌یواش صورت گیرد. از معجزهٔ زمان این است که به امواج فرصت داد تا در طول زمان تغییر کنند. از ساختار جهان فیزیکی این است که انسان‌های کم‌خرد را به انسان‌های خردمند تبدیل می‌کند یعنی تغییرات یواش‌یواش انجام می‌شود تا تبدیل صورت گیرد و بعد مرحلهٔ ترخیص یعنی نتیجه‌گیری رخ می‌دهد.

این سه مرحله تغییر، تبدیل، ترخیص هم در صور آشکار هم در صور پنهان اتفاق می‌افتد. پس تغییر باید ذره‌ذره انجام تا تبدیل صورت گیرد. هنگامی‌که تغییر انجام می‌شود سه نیروی القاء، احیا، تحرک نیز وارد عمل می‌شوند و به کمکش می‌آیند البته در اینجا نیروهای تخریبی و بازدارنده را نباید نادیده گرفت.

شخص مصرف‌کننده با ورود به کنگره و گذشت زمان تغییر کرده تبدیل به انسانی سالم می‌شود در این راه نیروهای القاء، احیا و تحرک به او کمک می‌کنند، از آن‌طرف نیروهای بازدارنده دست‌به‌کار می‌شوند که باید بسیار مراقبشان بود.

هر چیزی که قدرت سازندگی بالایی دارد می‌تواند قدرت تخریب زیادی نیز داشته باشد. یک کمک راهنما همان‌طور که می‌تواند باعث احیاء انسانی شود با رعایت نکردن یکسری مسائل ، حرمت‌ها ...می‌تواند ایجاد تخریب زیادی کند.

 

نگارش همسفر اعظم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic