اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
به نام قدرت مطلق الله
لژیون کمک راهنمای محترم هم سفر خانم آمنه شعبه امین گلی روز دوشنبه 96/11/21 با استادی هم سفر زهرا و دبیری هم سفر فاطمه با دستور جلسه "برداشت از آوای کنگره 60 و حرمت کنگره 60 "رأس ساعت16:30 آغاز به کار نمود.

َ

وقتی نور ایمان بر من جرقه می زند همه ی ضد ارزش ها در من گریزان می شود چون دوباره حرف از  ایمان زده شد، نشان می دهد که چقدر مهم است و ما اگر به کنگره و روش  DSTایمان نداشته باشیم  نمیتوانیم موفق بشویم و خصم دیوان  یعنی دشمن دیو ها که همان ایمان است و وقتی آن ضد ارزش ها از من بیرون برود نور و رحمت الهی در من دمیده می شود و کم کم تمام ضد ارزش ها از من بیرون می رود.


در ادامه مطلب بخوانید......

 آوای کنگره60

می دمد خورشید از عزم و ایمان تو

                                           یاد حق در راهت شد نگهبان تو

ایمان ،تجلی نور خداوند در انسان است؛ و ایمان به مسیری که در آن قدم بر می  داریم بسیار مهم است.  مقدار ایمان ما بستگی به خواست ما دارد و از عزم و ایمان ما است که نور خورشید طلوع می کند؛ و این ایمان بسار مهم است که ما در کنگره به آن ایمان داشته باشیم؛ مثلاً به روشDST و درمان اعتیاد و در مسیر پیش رویمان ایمان داشته باشیم چون در این مسیر مشکلات زیادی است و اگر در راه دچار نا امیدی بشویم چون به این روش اطمینان داریم می توانیم به مسیر ادامه بدهیم.

ممکن است در همین کنگره ما خطا و اشتباه هم ببینیم وباعث شود ایمان ما به کنگره کم بشود اما اگر ایمان را سخ داشته باشیم نباید در مسیرمسئله ای ما را منحرف کند و مسیرماعوض بشود .

یعنی ما کنگره و راهنما را را سفید نبینیم چرا چون نیرو های منفی در همه جا هستند و عیب و ایراد در همه جا هست و من باید مراقب باشم که ایمان من متزلزل نشود و ایمانم کم نشود حتی اگر اشتباهی از خودم و دیگران دیدم ایمانم را از دست ندهم ووقتی ما آن ایمان محکم را داشته باشم انوار الهی هم به کمک من می آید.

 اگر  من در مسیر حق و حقیقت باشم آن نگهبانان و محافظان به یاری و کمک من می آیند مثل ما که در مسیر حق راه درست پا می گذاریم و خیلی از گره هایمان باز می شود و خیلی از خولق و خوهایمان خوب شده است.

دیو بد شهر جان را ویرانه کرده بود

                                              جان و تن در چنگ شیطان ها برده بود

دیو بد را اگر بخواهیم برای مسافران مثال بزنیم اسیر شدن در دام اعتیاداست ، و برای خودمان اسیر شدن در تمام ضد ارزش ها ست که در وجود من است و تمام صور پنهان مرا ویران کرده است؛ حس من وعقل من و همه ی صور آشکار من که همان تن هم هست درگیر است و من قدرت فرماندهی جان و تنم را ندارم ونفس است که به من امر می کند  که چکار انجام بدهم و چکار انجام ندهم  چرا چون همه در سلطه ی نیرو های اهریمنی است؛ مثلا کنگره برو یا نه کمک بکنیم یا نه و چون تمام تسلط  صور آشکار و پنهان من دست شیطان است و باید آرام  آرام آن ها را پس بگیریم .

نور ایمان آمد خصم دیوان آمد

                                             دیو بد نالان شد از تن گریزان شد

  وقتی نور ایمان بر من جرقه می زند همه ی ضد ارزش ها در من گریزان می شود چون دوباره حرف از  ایمان زده شد، نشان می دهد که چقدر مهم است و ما اگر به کنگره و روش  DSTایمان نداشته باشیم  نمیتوانیم موفق بشویم و خصم دیوان  یعنی دشمن دیو ها که همان ایمان است و وقتی آن ضد ارزش ها از من بیرون برود نور و رحمت الهی در من دمیده می شود و کم کم تمام ضد ارزش ها از من بیرون می رود.

شد همه بیداری آن همه ویرانی         

                                         گل باران شد صحرا کوه و دشت و دریا

دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم از اضداد تشکیل شده تا ما تاریکی ها و ظلمت را نشناسیم نمی توانیم به ایمان برسیم. من موقعی مفهوم عشق را میفهمم که تنفر را در زندگی ام تجربه کرده باشم ، یا کسی که در زندان است فقط لذت آزادی را می چشد و برای ما که آزاد هستیم این آزادی لذتی ندارد و هر چه ویرانی بیشتری داشته باشید، بیداری بیشتری پیدا خواهید کرد و آن بیداری ها شروع  می کند به جوانه زدن و همه جا گل باران می شود وقتی من در جلسات آموزش بگیرم و راهنما بشوم و جوانه بزنم دیگران هم می توانند کنار من جوانه بزنند . ما قبلاً می دانستیم دروغ گفتن، تهمت زدن همه ی این ها بد است اما قدرت انجامش را نداشتیم؛ چون فقط دانایی داشتیم؛ اما دانایی موثر نداشتیم . یا اینکه مسافران ما قبل از کنگره هیچ رفتار مناسبی نداشتند و ما از بودن با آن ها احساس نا خوشایندی داشتیم؛  اما وقتی با هم در کنگره سفر کردیم و آرام آرام زندگی کردن را آموختیم الان احساس می کنیم  بهترین و خوشبخت ترین  زن هستیم چرا چون ویرانی های همسرنمان را دیده ایم و والان قدر زندگی در کنار هم را می دانیم و سختیها به همین دلیل زیبا هستند چون قدر زندگی را بیشتر می دانیم.

بر پا خیز ای انسان شهرت گشته ویران     بیرون کن این شیطان        

  تا انسان پر گیرد از پستی بر خیزد   فردا را روشن کن گلباران میهن کن

ای انسان حرکت کن چون جسم و جانت ویران شده و در تاریکی هاست . باید بلند شود و حرکت کند . پر با خیز شامل هر حرکتی می شود و هر ضد ارزشی شامل می شود و این شیطان را باید بیرون کند تا ازضد ارزشی ها بیرون بیاید.

  حرکت ما همسفران هم بسیار قابل اهمیت است مثل اینکه برای خودمان وقت می گذاریم و به کنگره می آییم  CDگوش می دهیم و آموزش و دانایی خودمان را بالا می بریم ،یا اینکه به مسافران گیر ندهیم  و در مقابل  انجا م کار هایش که انجام می دهد هر چند که می دانیم کار مثبتی نیست (گریز زدن)  بتوانیم سکوت کنیم و این سکوت بسیار با ارزش است .این حرکت بسیار سخت است و هر چه سخت تر، شیرین تر و جذاب تر یا تفکر کردن قبل از هر  کاری ،برخورد های مناسب با اطرافیانمان در بیرون از کنگره، کنترل کردن خشم درون،گردن گرفتن بعضی از اشتباهاتمان ، روبه رو شدن با ترس های زندگیمان و حل کردن آن ها

در آخر اینکه تقدیرمان را خودمان رقم بزنیم  وآینده مان را خودمان بسازیم چگونه؟

یعنی اینکه بذرش را خودمان بکاریم.

در پایان این آوای زیبا باید گفت که در جلسه بعد از پیام سفر دوم خوانده می شود.

حرمت کنگره 60

کنگره مکان مقدس و امنی می باشد که هر کس با ورود در این مکان باید حرمت آن را حفظ نمایید.

چه مکانی برای ما مقدس است؟

مسجد برای عبادت کردن. کنگره هم به خاطر تفکرات که انجام میشود ، به دلیل آموزش ها ،کمک کردن به خلق  مکان مقدس می باشد. ویا اینکه  بقول آقای مهندس فرشته ها دراین مکان رفت و آمد می کنند به خصوص در زمان رهایی ها و تولد ها  و امن است به خاطر اینکه حریم ها رعایت می شود و در ادامه کلمه باید بیان شده  یعنی اینکه واجب است .

دروغ گفتن ،علیه شخصی سرزنش کردن، حرف یکدیگر را قطع نمودن الفاظ نا شایست بیان کردن ، در جلسه بدون اجازه سخن گفتن، بحث سیاسی نمودن،بدون اطلاع و هماهنگی هر پولی را دریافت و پرداخت کردن وهر گونه وجهی را تحت عنوان قرض یا وام به هر شخصیت حقیقی و حقوقی پرداخت کردن ،  از لباس و پوشش نا مناسب استفاده کردن،بدون مجوز راهنما تلفن دادن و تلفن گرفتن و یا هر گونه ارتباطی بیرون از کنگره بر قرار نمودن از موارد ضد ارزشی و ضد اخلاقی می باشد.

در کنگره هر کس هرگونه تخلفی بکند ضربه ی شدیدی می خورد چون مکان مقدسی است زیرا زیر نظر خداوند است و نگهبانانش و همین طور آقای مهندس و اگر هر کدام از این حرمت ها را نادیده بگیرد به سختی ضربه خواهید خورد و کوچک ترینش این است که از کنگره خود به خود بیرون می روید .

نباید به هر دلیلی دروغ بگویید یا نباید حتی در ذهنتان مشارکت کردن دیگران را مسخره کنید و یا اینکه وقتی رهجو و راهنما صحبت می کنند شما صحبت آن ها را قطع کنید حتی به شوخی، یا اینکه با القاب زشت هم دیگر را صدا نزنیم،بحث سیاسی و عقاید مذهبی  خودمان را برای خودمان نگه داریم رابطه فامیلی یا پولی برقرار کردن . در اینجا منظور از حقیقی یا حقوقی این است که هر پولی به هر فردی قرض بدهی و این فرد هر شخصیتی در خانه داشته باشد مثلاً مادر یا پدر و یا شخصیتی که در بیرون از خانه دارد، مثلاً معلم یا دکتر است یا در کنگره کمک راهنما است. می شود شخصیت حقوقی . شخصیت حقوقی یعنی حتی اگر مرزبان باشد یا کمک راهنما نباید هیچ پولی دریافت و پرداخت کند .دیگر اینکه ما باید تابع مد های زننده نباشیم و باید ساده باشیم چرا چون لباس پوشیدن ما پیام دارد حتی برای افراد بیرون از کنگره هم پیام دارد پس باید در این مورد هم دقت کنید . همه ی این موارد جزء ضد ارزشی ها است.

بر تمام اعضا فرض است که حریم فوق و الذکر را محترم شمارند و بر مسئولین واجب است که از وقوع این اعمال جلوگیری نماید .

دراین جا فرض است بعنی واجب است و مرزبانان هم باید اگر نکته ای را دیدند حتما پیگیری کنند و اگر توجه نکنند حتما عاقبت کار خود را خواهد دید.

در ضمن خواهشمند است با سهل انگاری و عدم مراقبت از کیف ولوازم شخصی خود فضای امن کنگره را نا امن و مسموم نفرمایند.

 ما باید در کنگره مواظب وسایل خود و فرزندان خود باشیم و اگر اتفاقی افتاد کسی را مقصر ندانیم .

حال این سوال پیش می آید کسانی که حتی قادر نیستند از لوازم کیف یا موبایل شخصی خود شان مراقبت کنند چگونه می توانند از زندگی خود مراقبت نمایند.

و در حقیقت اگر نتواند از وسایله شخصی اش نگهداری کند پس قطعا نخواهد توانست از زندگی خودش مراقبت کند و همه کار های ما تک تک رفتار های ما برای اطرافیان ما پیام خواهد داشت.

نویسنده :هم سفر لیلا نصر

عکس: هم سفرلیلا نصر


نوع مطلب : گزارش های لژیون، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic