اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی


به نام قدرت مطلق الله

لژیون کمک راهنمای محترم هم سفر آمنه شعبه امین گلی، روز دوشنبه 96/12/07 با استادی هم سفر آمنهو دبیری هم سفر فاطمه با دستور جلسه " سی دی گیرنده"  رآس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود .
برای پیدا کردن، حل کردن یک مسئله، بایدحتما یک یا چند سرنخ معلوم و البته مطمئن و درست داشته باشیم..


در ادامه مطلب بخوانید....


سخنان استاد محترم :

بالاترین علم، علم زندگی کردن است، اینکه انسان بداند چگونه رفتار کند، روابطش با دیگران چگونه باشد، چه وقت و کجا صحبت کند، چه وقت سکوت کند و در کل در مسیر ارزش‌ها حرکت کند.دلیل افسردگی، اعتیاد، اختلافات خانوادگی، فساد ...نداشتن علم زندگی می‌باشد که بر این قضیه خواست، فرمان الهی و تقدیر تأثیرگذار می‌باشد.

هر نفس برای پا گذاشتن در هر بعد وجهانی یک سایه دارد که همان جسم یا پیکره می‌باشد یعنی باید یک موجودی باشد و آن موجود گیرنده‌ای داشته باشد که توسط آن گیرنده محیط اطرافش را دریافت کند پس باید در هستی چیزهایی باشد مانند نور، صوت که انسان با حسش آن‌ها را بگیرد .نور، صوت و حس فقط مختص این جهان نیست بلکه در همهٔ جهان‌ها ارتباط بین جهانیان به‌وسیلهٔ این سه صورت می‌گیرد .

در کلام‌الله خداوند می‌گوید: به مخلوقات که چگونه خلق شدند نگاه کنید منظور تفکر، عشق، ایمان است که همه با حس به وجود می‌آید پس باید روی حس‌هایمان بیشتر کارکنیم چراکه اولین قوهٔ بکار اندازی عقل، عشق و ایمان می‌باشد .

اگر با نوشتارهای مکتوب آقای مهندس مثل کتاب 60 درجه، کتاب عشق، سی‌دی‌ها ...جلو برویم حتماً راهمان را پیدا می‌کنیم و مطمئن باشید در صراط مستقیم قدم گذاشته‌اید .

                                                                       

ما 11 حس داریم، پنج حس درون که قابل‌رؤیت هستند و مربوط به جسمیت است حس بینایی، چشایی، بویایی، لامسه، شنوایی و پنج حس بیرون که مربوط به کالبدهای دیگر است و قابل‌رؤیت نیستند و یک حس ششم که ارتباط بین این حس‌ها را برقرار می‌کند .حس‌های بیرون هنگامی‌که شب می‌خوابیم از جسم ما خارج می‌شوند به پیکره‌های بعدی می‌روند و سیر و سلوک می‌کنند، به مکان‌های مختلف می‌روند و برمی‌گردند .

حس‌بین دو انسان غیرقابل رؤیت برای بقیه است ولی برای خودشان قابل‌درک است کرشمه‌ها و غمزه‌های دو زنبور را خودشان درک می‌کنند و بقیه نه می‌بینند و نه درک می‌کنند چون حس هم نام خودش را پیدا می‌کند و این فقط برای خودشان قابل‌درک است .حس مانند خداوند در تمام هستی وجود دارد ولی قابل‌رؤیت نیست برای اینکه خداوند را درک کنیم باید مقداری با حس به او نزدیک شویم تا بتوانیم هم نام شویم .زمانی که حس‌ها هم نام شدند قابل‌درک می‌باشند .

بنابراین برای احساس و درک کردن هر چیزی، برای اینکه به کسی احساس پیدا کنید باید ابتدا خواسته - تمنای دل-داشته باشیم .آن موقع الهام به آن شکل می‌دهد یعنی احساس خودش را الهام می‌کند و ما تصویر را می‌گیریم .الهام از منبع الهی می‌باشد و القا از طریق یک موجود به موجود دیگر صورت می‌گیرد .الهام تقوا یعنی الهام از طریق باری‌تعالی و الهام فجور از طرف نیروهای منفی می‌باشد .

برای کشف و شهود، سیر و سلوک باید از جهان خاکی خارج شد که فقط با حس‌های بیرون امکان‌پذیر است طبق شعر حافظ

بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم        فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو براندازیم

شکافتن سقف یعنی خارج شدن از جهان خاکی پس می‌بینیم که خیلی از عرفا و شاعران مانند حافظ، سهروردی ...سیر و سلوک و کشف و شهود داشتند .وقتی انسان بتواند از جهان ماده عبور کند آن‌وقت وارد جهان دیگری می‌شود که بسیار وسیع است و به ملک لامکان معروف است یعنی جهانی بدون مکان .

برای پیدا کردن، حل کردن یک مسئله، بایدحتما یک یا چند سرنخ معلوم و البته مطمئن و درست داشته باشم مثلاً قبلاً در درمان اعتیاد معلوم یا سرنخ به‌دردبخوری نداشتیم . سرنخ معلوم این بود که مواد مخدر جایگزین است، سم نیست که سم‌زدایی کنیم، مواد مخدر وابستگی نیست، وابستگی مفهومی ندارد مخدرهای بیرون جایگزین مخدرهای درون شده، همین یک معلوم همه‌چیز را حل کرد و به زیبایی راه درست را نشان داد .

ریتم و نوشتار قرآن نشان دهنده ی این است که قرآن تحریف نشده و یک معجزه از سوی خداوند می باشد.


نگارش همسفر اعظم

 

 

نوع مطلب : گزارش های لژیون، سی دی ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 10 اسفند 1396 08:23 ق.ظ
خداقوت خدمت خانم آمنه عزیز عالی بود استفاده بردم
خداقوت خدمت خانم اعظم برای تهیه گزارش
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات