اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
چهارشنبه 2 اسفند 1396 :: نویسنده : اعظم همسفر

به نام قدرت مطلق الله

لژیون کمک راهنمای محترم هم سفر آمنه شعبه امین گلی، روز دوشنبه 96/11/30 با استادی هم سفر مریمو دبیری هم سفر فاطمه با دستور جلسه " سی دی پیداکردن کلید"  رآس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود .وقتی تلاش کردیم، تفکر کردیم،توان حسی و عقلی خود را بالا بردیم قادر به انجام کارهایی می‌شویم که حتی در تصور ما نمی‌گنجد. می‌توانیم توان تصویری خود را آنچه در ذهنمان است را به واقعیت تبدیل کنیم...

در ادامه مطلب بخوانید ...

سخنان استاد محترم

برای باز کردن هر گره یا مشکل، برای نفوذ در انسان‌ها، برای جذب محبت دیگران.. باید کلید آن را پیدا کنیم. حل مشکل باید از ریشه باشد و بدانیم که هیچ موجودی به‌اندازهٔ خود انسان به خویشتن خویش فکر نمی‌کند یعنی برای اینکه بتوانیم مشکلاتمان را حل کنیم و به نتیجهٔ مطلوب برسیم خودمان باید تلاش کنیم چراکه هر کس مسئول کارهای خودش است. برای مثال افسرده‌ایم خودمان باید افسردگی‌مان را برطرف کنیم، کسی نمی‌تواند افسردگی من را برطرف کند غیر از خودم. جلودار فقط راه را به ما نشان می‌دهد البته باید کسی که راه را نشان می‌دهد شخص دانایی باشد وگرنه اوضاع بدتر می‌شود. بقیهٔ کار و مسئولیت با خودمان است.

بشر هنوز کلید خیلی از بیماری‌هارا نیافته فقط می‌تواند با تجویز دارو از تخریب بیشتر بیماری جلوگیری کند. هر جا کلید مشکلی را پیدا کردیم مشکل جدیدی پیدا می‌شود که باید مجدد کلید آن را پیداکنیم پس همیشه و در تمام سطوح زندگی باید در پی پیدا کردن کلید یا روشی برای حل مشکلاتمان باشیم.

با شروع فصل بهار، طبیعت آغاز می‌شود .درختان، گیاهان، حیوانات از خواب زمستانی بیدار می‌شوند جوانه‌ها شکوفه می‌دهند و...انسان‌ها نیز با خانه‌تکانی آغاز طبیعت را جشن می‌گیرند.

همان‌طور که نت‌های موسیقی به‌تنهایی معنا و مفهوم ندارند کنگره 60 هم، هنگامی‌که سفر اولی، سفر دومی، نگهبان، کمک راهنما ...هماهنگ و مکمل هم باشند معنا و مفهوم خواه داشت و ماندگار می‌ماند.

اگر با تمام کاوشگران ماهر، انسان‌های بزرگ هم‌نشین باشیم تا زمانی که خود تلاش نکنیم به‌جایی نمی‌رسیم. جلودار واقعی خداوند است. تعداد کسانی که مسیر درست را به مانشان می‌دهند کم هستند و انسان باید از دانایی بالای برخوردار باشد تا تشخیص دهد کدام درست می‌گویند، کدام اشتباه.هنگام انجام کارها باید توان عقلی و حسی خود را بکار ببریم یعنی قبل از انجام هر کاری، حتی یک صحبت کوتاه باید تفکر کنیم و بدانیم که کوتاه‌ترین راه بهترین راه نیست. از پنج حس خود کامل و درست استفاده کنیم که اولین قوهٔ بکار گیری عقل، حس می‌باشد.

وقتی تلاش کردیم، تفکر کردیم،توان حسی و عقلی خود را بالا بردیم قادر به انجام کارهایی می‌شویم که حتی در تصور ما نمی‌گنجد. می‌توانیم توان تصویری خود را آنچه در ذهنمان است را به واقعیت تبدیل کنیم. طبق قانون جذب نیز انسان بافکر کردن به هر موضوعی، به آن موضوع انرژی می‌دهد و آن موضوع را جذب می‌کند که درواقع همان تبدیل کردن توان تصویری به توان واقعی می‌باشد.اگر درراهٔ که قدم می‌گذاریم، محکم و استوار باشیم، ایمان قوی داشته باشیم و امید خود را هیچ‌وقت از دست ندهیم مطمئناً به نتیجهٔ مطلوب می‌رسیم.

آقای مهندس در سفر خود در ابتدا فقط مصرف خود را منظم کردند و حتی به ترک اعتیاد فکر نمی‌کردند. ایشان وقتی مصرف خود را منظم کردند چون هیچ‌گاه خماری نکشیدند نشئگی را حس نکردند. کم‌کم به مصرفشان ساعت و جدول و زمان دادند و پله‌پله مصرف را کم کردند. در سفرشان 55 روز روی یک پله ماندند و این به دلیل ترس ایشان بود. ترس یک توهم، یک فکر منفی بسیارقوی است که تفکر را می‌خورد. افکاری که با ترس همراه باشد قابل‌اجرا نیستند پس باید با ترس کنار آمد تا توانایی انجام کار را پیدا کنیم که در اینجا استادان آقای مهندس ماندن روی یک پله را جایز ندانستند و ایشان بر ترسشان غلبه کردند و سفر را ادامه دادند ...

تمام آن‌هایی که در سفر اول برگشت می‌کنند به دلیل ترسشان است، ترس از اینکه اگر کم کنند نتوانند، خمار شوند، دل‌پیچه بگیرند ...درصورتی‌که بدن خودش قدرت بازسازی دارد وقتی می‌بیند مشکلی پیش‌آمده ماده‌ای می‌سازد که آن را درمان می‌کند، پس با ترس باید مقابله کرد.آن‌هایی که در سفر دوم برگشت می‌کنند اشکال در جهان‌بینی دارند وگرنه ازنظر جسمی مشکل ندارند و جسم کاملاً درمان شده است.

انسان وقتی امیدش را از دست می‌دهد دیگر نمی‌تواند مشکلاتش را حل کند همان‌طور که یک مصرف‌کننده اگر همین‌الان مواد مصرف کرده باشد اگر موادش را ازش بگیرند بااینکه می‌داند این مواد تا 8 ساعت در بدنش وجود دارد ولی شدیداً احساس خماری می‌کند چون امیدش را ازدست‌داده است.

روش درمان در کنگره برای ما که الگو داریم خیلی راحت است ولی برای آقای مهندس که هیچ الگویی نداشتند بسیار سخت بود. بعد از مدتی که از سفر می‌گذشت استادان از آقای مهندس خواستند که آنچه انجام می‌دهند به نگارش درآورند. ابتدا برای ایشان که تجربهٔ این کار را نداشتند بسیار سخت بود ولی می‌بینیم که توانستند و کتاب 60 درجه، کتاب عشق را به نگارش درآوردند.پس خواستن توانستن است هنگامی‌که آقای مهندس توانستند ما نیز می‌توانیم فقط باید بخواهیم و تلاش کنیم البته از راهش ...

 

نگارش همسفر اعظم


نوع مطلب : گزارش های لژیون، سی دی ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic