اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
به نام قدرت مطلق الله

لژیون کمک راهنمای محترم هم سفر آمنه شعبه امین گلی، روز دوشنبه 96/11/23 با استادی هم سفر آمنهو دبیری هم سفر فاطمه با دستور جلسه " سی دی ساختار درون"  رآس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود
وقتی در ذهن شما چند فکر پشت سر هم می‌آید این نیز کار نیروهای منفی است و بهترین کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که افکارمان را اولویت‌بندی کنیم و بعضی از آن‌ها را رها کنیم ....

در ادامه مطلب بخوانید.....
سخنان استاد محترم :

در سی دی ساختار درون آقای امین نگاهی گذرا به جلسات قبل دارند با توجه به سخنان استاد امین ما باید موقعی که باخشم روبرو می‌شویم  از آن عبور کنیم و بگذریم و در مقابله با ترس باید عکس آن عمل کنیم و به درون ترس برویم و با آن ترس روبرو شویم، این سه عامل ترس، نامیدی و منیت مثلث جهالت هستند و برای رسیدن به هر هدفی باید این مثلث را درون خودمان حل کنیم.همهٔ این حس‌های منفی که ما با آن مواجه می‌شویم در درون ما وجود دارد و محصول عمل خودمان می‌باشد. لیس للانسان الا ما سعی هیچ‌چیزی برای انسان نیست جز آنچه تلاش می‌کند.

اگر به تعریف نفس دقت کنید یک سری ذرات تشکیل‌دهنده هستند که تعین موجودیت می‌کنند و نشانهٔ آن‌ها این است که خواسته دارند و ذرات هم‌جنس دور همدیگر جمع می‌شوند و یک ساختار را تشکیل می‌دهند که باعث اتفاقات درون انسان می‌شوند.ساختارهای منفی درون ما به دو دلیل و هدف دست از تلاش برنمی‌دارند یکی برای حفظ و بقای خودشان و دیگر برای رشد و گسترششان.اگر می‌خواهید ساختارهای  منفی را به‌خوبی درک کنید می‌توانید به ساختارهای مافیا در بیرون خودتان توجه کنید.

                      

موضوع مهم دیگری که جای بحث دارد این است که ساختارهای منفی درون ما موقعی که یکی از آن‌ها درخطر است بقیه به کمکش می‌آیند، به‌عنوان‌مثال وقتی شما می‌خواهید با ترس‌های درونتان روبرو شوید ساختارهای نامیدی  و خشم به کمک ساختار ترس می‌آیند.

برای مثال وقتی یک مصرف‌کننده می‌خواهد اعتیادش را درمان کند،چند روز اول ساختارهای منفی کاری به کار او ندارند ولی بعد از چند روز ساختار منفی نامیدی و خشم در او بیدار می‌شود و نمی‌گذارد که او با ترسش مقابله کند و مجبور به مصرف مواد می‌شود.دلیل اینکه این ساختارها به کمک هم می‌آیند دوستی و محبت نیست به دلیل تدبیرشان است چراکه بعد از نابودی آن ساختار نوبت به خودشان می‌رسد.برای این‌که این موضوع را متوجه شویم آقای امین جنگ آلمان را مثال زدند که چگونه توانستند نیمی از دنیا را بگیرند و آمریکا می‌دانست که اگر با کشورهای دیگر متحد نشود،کشور بعدی که تصرف خواهد شد خود آمریکا است،پس از روی تدبیربا کشورهای دیگر متحد شد تا بتواند آلمان را شکست دهد.

چیزی که باعث موفقیت این ساختارها می‌شود نظم،انضباط و دیسیپلین است و این موضوع در ساختارهای منفی و مثبت هر دو باعث پیشرفت و بقاء می‌شود.این مهم‌ترین شباهت این ساختارهاست. مهم‌ترین تفاوتی که این ساختارها دارند این است که ساختارهای مثبت انرژی را از راه تولید کردن،خلق کردن،کشف کردن به دست می‌آورند اما ساختارهای منفی از راه کشیدن انرژی ساختارهای دیگر،دزدیدن و تسلط بر آن‌ها و تسخیر کردن آن‌ها به دست می‌آورند.

مهم‌ترین راهی که می‌شود با حس‌های منفی روبرو شد این است که آن‌ها را در درون خودمان ذره‌ذره برطرف کنیم.نکتهٔ مهمی که در این سی دی بیان‌شده این است که وقتی در ذهن شما چند فکر پشت سر هم می‌آید این نیز کار نیروهای منفی است و بهترین کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که افکارمان را اولویت‌بندی کنیم و بعضی از آن‌ها را رها کنیم  البته  این کار نباید باخشم باشد بلکه باید باکمال آرامش و رضایت باشد و مطمئن باشید که ضعیف‌ترین انسان‌ها وقتی نیروی خود را روی یک مسئله می‌گذارند موفق می‌شوند.


نویسنده همسفر لیلا نصر

نگارش همسفر اعظم

نوع مطلب : گزارش های لژیون، سی دی ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 2 اسفند 1396 11:32 ق.ظ
خدا قوت به خانم آمنه و امین طور بچه های لژیون موفق باشید
چهارشنبه 2 اسفند 1396 11:32 ق.ظ
خدا قوت به خانم آمنه و امین طور بچه های لژیون موفق باشید
چهارشنبه 2 اسفند 1396 11:32 ق.ظ
خدا قوت به خانم آمنه و امین طور بچه های لژیون موفق باشید
چهارشنبه 2 اسفند 1396 11:31 ق.ظ
خدا قوت به خانم آمنه و امین طور بچه های لژیون موفق باشید
دوشنبه 30 بهمن 1396 12:45 ب.ظ
خداقوت به خانم لیلا وخانم اعظم سپاسگذارم بابت زحمت های وکه میکشید


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic