اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی

به نام خالق عشق و محبت...

دلنوشته یک همسفر در باب دستور جلسه هفتگی؛ 

کمک کنگره به من و کمک من به کنگره

 این یک گنج تمام نشدنی است که من به آن دست یافته‌ام، فرصت ناب و طلایی است که به من عطا شده تا از آن استفاده کنم و آموزش های زیبا و دلنشین آن را در زندگی خود عملی کنم. کنگره همه زندگی من است و من هر چه دارم، هر لبخندی که می زنم، هر امیدی که دارم، همه از کنگره است.

در ادامه مطلب بخوانید...


 زمانی برای من رنگ های زندگی منحصر می شد به رنگ سفید و رنگ سیاه. گاهی تلفیق دو رنگ سفید و اندکی سیاه؛ رنگ خاکستری را در برابر چشمانم نمایان می ساخت و گاهی میزان رنگ سیاه بیشتر می شد و خاکستری تیره تری را برای من به وجود می آورد. همان طور که مسافرم آرام آرام در باتلاق اعتیاد فرو می رفت، دست من و فرزندانم هم در دستان او بود و با او به قعر تاریکی‌ها می رفتیم. کنگره با تمام قدرت، دستان ما را گرفت و از این باتلاق نجاتمان داد. کنگره به من عشق آموخت، زندگی دوباره بخشید، از ناامیدی رهایم کرد، از تاریکی اعتیاد نجاتم داد و نور امید را در دلم روشن کرد. 

کنگره به من زندگی کردن آموخت، زندگی کردن به معنای واقعی! عشق و محبت واقعی را نشانم داد، مرا با حقایقی آشنا ساخت که هیچ کدام را نمی دانستم. آموزش های کنگره آن قدر ناب و حقیقی است که مرا تشنه خود نموده است. هر چه بیشتر می آموزم، بیشتر به این موضوع پی می برم که چیزی نمی دانم و در نتیجه بیشتر تشنه آموختن می شوم.

این جا تنها دانشگاهی است که من با کمال میل به دنبال یادگیری هستم؛ با تمام وجود و نه از روی تکلیف! کنگره برای من، پیام آور صلح و شادی و آرامش است. چیزی که هر انسانی به دنبال آن می باشد.

این یک گنج تمام نشدنی است که من به آن دست یافته‌ام، فرصت ناب و طلایی است که به من عطا شده تا از آن استفاده کنم و آموزش های زیبا و دلنشین آن را در زندگی خود عملی کنم. کنگره همه زندگی من است و من هر چه دارم، هر لبخندی که می زنم، هر امیدی که دارم، همه از کنگره است.

من نسبت به نگهداری این گنج مسئولم. باید قدر آن را بدانم، از آن استفاده کنم و آن را برای دیگران نیز حفظ کنم. هر خدمتی که در کنگره انجام دهم در واقع خدمت به خودم است، خدمت به خانواده و فرزندانم! این چه خدمتی عاشقانه است که وقتی خدمتی هر چند کوچک و ناچیزی در کنگره می پذیرم سراسر عشق و شادی و آرامش می شوم، انرژی مضاعف می گیرم و شادتر و مصمم تر به راه خود ادامه می دهم.

خداوندا به من توفیقی عطا کن تا هر روز محکم تر و استوارتر در این راه قدم بردارم و خدمتگزار عاشق و حقیقی در این مسیر سراسر نور باشم. آمیــــــــــــن... 

با احترام؛

همسفر زهرا

تنظیم و ویرایش: همسفر لیلا رحیمی


نوع مطلب : دل نوشته، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic