اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی
به نام قدرت مطلق اللّه

لژیون کمک راهنمای محترم همسفر آمنه، شعبۀ امین گلی، روزدوشنبه 96/08/29 با استادی همسفر آمنه و دبیری همسفر زهرا با دستور جلسۀ: "سی دی بدل" رأس ساعت 16:۳۰ آغاز به کار نمود.


آن‌قدر محکم و استوار باشیم که اگر کسی کلوخی انداخت آسیب نبینیم. برای مسائل کلی راه‌حل‌های کلی داشته باشیم.....

در ادامه مطلب بخوانید.....

سخنان استاد محترم:

هر رودی که در جریان است این فقط رود نیست که از خود مراقبت می‌کند اگر یک نفر کلوخی می‌اندازد این دیگر در اختیار رودخانه نیست، در مسیر زندگی نیز همین‌طور است فقط انسان نیست که باید از خود مراقبت کند، ما روی قاعده و اصول و در صراط مستقیم درحرکت هستیم باید بدانیم همیشه حوادث غیرمترقبه، پارازیت‌ها و مشکلات وجود دارند ولی در صراط مستقیم بودن ما باعث می‌شود کمتر آسیب ببینیم. زمام زندگی ما در اختیار خود ماست و سرنوشت ما با خواست ما رقم‌زده می‌شود. دانستن اینکه زندگی ما از روز الست رقم‌زده شده است، از جایی که خداوند به فرشتگان گفت سجده کنید و همه به جزء شیطان سجده کردند بسیار مهم است. اعمال امروز ما سرنوشت فردای ما را رقم می‌زند همان‌طور که گذشتهٔ ما امروز ما را باعث شده است.

زاینده‌رود درحرکت است شخصی کلوخی می‌اندازد حتماً باید آن کلوخ انداخته شود ما پشت پرده را نمی‌بینیم، این درست مثل زندگی انسان، روز الست و حوادث غیرمنتظره می‌باشد.

آب درحرکت است ذره‌ذره ناخالصی‌هایش زدوده می‌شود زلال می‌شود درست مثل زندگی انسان، به زلالی درحرکت هستیم ناگهان شخصی وارد زندگی ما می‌شود وزندگی‌مان را به تباهی می‌کشد پس همیشه باید محتاط و آماده‌باشیم، مسائل را بررسی کنیم، به عمق حرف‌های زده‌شده توجه کنیم در اعماق وجود افراد رسوخ کنیم و همین‌طور هر صحبتی را نپذیریم، در تمامی امور و مسائل جایگاه مطمئن و محکمی برای خود بسازیم همیشه خود را برای احتمالات آماده کنیم تا کمتر آسیب ببینیم. همانند عقاب جایگاهمان را در بلندای کوه‌ها که دست‌یافتنی نیست بسازیم.

حریممان را محکم کنیم اجازه ندهیم هرکسی وارد حریم ما شود. موقعیتی که داریم را مدیریت کنیم. باید مدیریت خواسته داشته باشیم؛ خواسته‌هایمان را اولویت‌بندی کنیم و به ترتیب اولویت فکر و انرژی‌مان را متمرکز خواسته‌هایمان کنیم. آن‌قدر محکم و استوار باشیم که اگر کسی کلوخی انداخت آسیب نبینیم. برای مسائل کلی راه‌حل‌های کلی داشته باشیم، در جای خود محکم حرفمان را بزنیم و مأخوذ به آداب خویش نباشیم، در برابر اتفاقاتی که رخ می‌دهد بدانیم چه عکس‌العمل و واکنشی نشان دهیم.

برای زمان ارزش و قدر قائل شویم، بدانیم عمرمان کوتاه است پس وقتمان را به بطالت هدر ندهیم. در حال زندگی کنیم و از زندگی‌مان لذت ببریم. با خلق انسان وجهان های فیزیکی زمان به وجود آمده است. زمان مختص جهان مادی است و در جهان‌های دیگر چیزی به نام زمان وجود ندارد. بی‌زمانی برای ما غیرقابل درک است چراکه درک هر چیزی با ضدش امکان‌پذیر است.

هفت کالبد و هفت‌آسمان به هم مرتبط هستند. جنس کالبد اول ما با جنس آسمان اول یکی است، هفت کالبد، داخل هم می‌باشد باید یک کالبد کنار رود تا کالبد بعدی نمایان شود، فشرده‌ترین کالبد جسم می‌باشد. در بیداری بعضی از قسمت‌های وجودمان خارج می‌شود می‌رود وبر می‌گردد. یک کالبد در همین حال که نشسته‌ایم می‌رود در جهان دیگر وبرمی گردد که همه این‌ها مربوط به صور پنهان می‌باشد که بسیار گسترده است و ما هنوز دراین‌باره به هیچ نرسیده‌ایم شاید راجع به خواب خیلی جزئی رسیده‌ایم چون همه‌چیز را مغز می‌داند جای عقل در مغز نیست، صور پنهان خیلی اصلی‌تر است. مغز جسم را کنترل می‌کند و حکم مترجم را دارد همه‌چیز در مغز نیست جسم مانند ماشین است و مغز موتور آن، راننده شخص دیگری است گویی فیلتری وجود دارد بین ضمیر خودآگاه وناخوداگاه. زمانی که می‌خوابیم کلی خواب می‌بینیم ولی وقتی بیدار می‌شویم از خاطرمان می‌رود، یک فیلتر هست که اجازه نمی‌دهد مغز وقایع را ضبط کند زیرا در غیر این صورت تداخل در زندگی این دنیا و دنیاهای دیگر ایجاد می‌شود.

طولانی‌ترین جنگ، جنگ افکار و عقاید می‌باشد. جنگ مبارزه با نادرستی، کجی ... ما بچه‌های کنگره به این جنگ نرم رفته‌ایم. در این جنگ اسلحه و آدم کشی وجود ندارد.

باید صور پنهان، حقیقت انسان را بشناسیم تا بتوانیم آموزش ببینیم و از جهان ظلمت خارج شویم، راحت زندگی کنیم و در زندگی تحول ایجاد نماییم. اعتیاد بیماری جسم و روان است هم صور آشکار وهم صور پنهان انسان را درگیر می‌کند.

گاهی اوقات علوم باهم قهرند. علم پزشکی، عرفان، فلسفه رابطه خوبی باهم ندارند. عرفان به مبنای شناخت. شناخت انسان اگر در سایر علوم به کار رود موفقیت بسیاری را باعث می‌شود.


نگارش همسفر اعظم

نوع مطلب : گزارش های لژیون، سی دی ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات