اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی

به نام قدرت مطلق الله

روز دوشنبه 96/8/15 جلسۀ چهاردهم از دورۀ هشتم کارگاه‌های آموزشی ویژۀ همسفران شعبۀ امین گلی با استادی همسفر بتول، نگهبانی همسفر لیلا و دبیری همسفر زهره با  دستور جلسۀ "گل‌ریزان" رأس ساعت 15 شروع به کار نمود.

با دل و جان و با حس خوب کمک کنید تا گره‌های زندگی شما باز شود. اگر چراها از ذهن شما بیرون برود و از یک سری خواسته‌های خود بگذرید و اجازه ندهید که نیروهای بازدارنده روی افکار و نیت خوب شما پرده بیندازند، برکت آن به زندگی شما برمی‌گردد و یک انرژی خاصی در این کندن از مال و بخشیدن است که این انرژی قابل‌معاوضه با هیچ‌چیز دیگری نیست...

در ادامۀ مطلب بخوانید...


خلاصه سخنان استاد:

شعباتی که الآن به‌راحتی در اختیار ما برای آموزش قرارگرفته به این صورت نبوده که هر فردی راحت با تمام امکانات روی صندلی بنشیند. آقای مهندس زحمات زیادی برای برپایی شعبات متقبل شده‌اند.

کنگره یک مکان مردم‌نهاد است، یعنی با کمک اعضا اداره می‌شود و دولت در این زمینه کمکی نمی‌کند. اگر تابه‌حال ساختمانی بناشده است به کمک افراد کنگره 60 بوده است؛ هیچ‌چیز لذت‌بخش‌تر از این نیست که ما شادی‌هایمان را با یکدیگر تقسیم کنیم؛ این شادی‌ها آموزش‌هایی است که ما اینجا در کنار یکدیگر دریافت می‌کنیم.

موفقیت کنگره 60 به فرمایش آقای مهندس بر سه مبنا می‌باشد: 1 علم؛ 2- نیروهای متخصص؛ 3-مسئله مالی که خیلی مهم است. شعبه‌های استیجاری مجبورند مبلغ زیادی را بابت اجاره‌بها بپردازند، مانند شعبه‌ی امین گلی و سهرودی.

در چندین آیه قران هم خداوند به این موضوع اشاره‌کرده است که‌ای انسان اگر از مال خودت بدهی چندین برابر آن به زندگی تو برمی‌گردد. یک مورد دیگر در سوره بقره آیه 206 است که می‌فرماید آنان که مالشان را درراه خدا انفاق می‌کنند مانند دانه‌ای است که از آن دانه هفت خوشه بروید و از هر خوشه صد دانه داشته باشد.

ان شاالله که بادل جان و با حس خوب کمک کنید تا گره‌های زندگی شما باز شود. اگر چراها از ذهن شما بیرون برود و از یک سری خواسته‌های خود بگذرید و اجازه ندهید که نیروهای بازدارنده روی افکار و نیت خوب شما پرده بیندازند، برکت آن به زندگی شما برمی‌گردد و یک انرژی خاصی در این کندن از مال و بخشیدن است که این انرژی قابل‌معاوضه با هیچ‌چیز دیگری نیست.

منِ هم‌سفر مانند یک نقاش هستم، اگر هنر نقاشی داشته باشی می‌توانی نقاشی بکشی که بقیه از هنر شما لذت ببرند. کنگره میراث گران‌بهایی  است که خداوند در اختیار ما قرار داده است و آقای  مهندس برای راه‌اندازی کنگره زحمات زیادی کشیده‌اند. آقای مهندس می‌خواهند شعبه آکادمی از خود اعضا باشد که مشکلات اول پیش نیایید که مثلاً در پارک جلسه برگزار می‌کردند.

امیدوارم که با حمایت خودتان و حرکت درست در جشن گل‌ریزان بازپرداخت این رهایی و آرامش زندگی‌تان را بدهید تا درونتان پر از شادی بشود. حال کسانی که بازپرداخت ندارند چطور افرادی هستند؟

مانند کویر که حالت شوره‌زار دارد، وقتی‌که طوفان می‌شود شن‌ها شروع می‌کنند حول خودشان بچرخند و سرگردان‌اند و در کویر فقط خار می‌روید و سودی ندارد و انسانی که همه‌چیز را بری خودش می‌خواهد و بازپرداخت ندارد مثل همان شوره‌زار می‌شود که فقط در آن گیاهان خشک می‌رویند.

امیدوارم با مشارکت‌های خود در برپایی باشکوه‌تر این جشن گل‌ریزان بکوشیم.

======================================================================

ضمناً در این روز زیبا، انتخابات نگهبانی همسفران برگزار شد...

و همسفر فاطمه به مدت 14 جلسه به عنوان نگهبان جدید جلسات همسفران انتخاب شدند.


نویسنده: همسفرلیلی

تصویرگر و ویرایش: همسفر لیلا

منبع: وبلاگ نمایندگی امین گلی


نوع مطلب : استادی و نگهبانی و دبیری های لژیون، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، گلریزان،
لینک های مرتبط :
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات