اوج آرامش
درباره وبلاگآرامش رسیدن به مقصد است که پس از
طوفان های زندگی شکل می گیرد. برای به آرامش
رسیدن، باید دل به دریا زد، باید با موج های
زندگی مقابله کرد...
با هم می توان عبور کرد، قدم به قدم حرکت کرد، همانطور که دیگران
قبل از تو حرکت کردند و حالا در ساحل امن
و آرامش با خود و مسافران مسیر رفته را مرور
می کنند و به آن لبخند می زنند، لبخندشان
همین است که به تو می گویند،
می توانی چون ما توانسته ایم و
قبل از ما نیز توانسته اند.

مدیر وبلاگ : آمنه پریشانی

به نام قدرت مطلق الله

روز دوشنبه مورخ 96/07/17جلسه دهم از دور هشتم کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه هم‌سفران شعبه امین گلی با استادی هم‌سفر اعظم، نگهبانی موقت هم‌سفر فاطمه و دبیری هم‌سفر زهره با دستور جلسه‌ی «سیستم ایکس» رأس ساعت 15 آغاز به کار نمود.

با آمدن به کنگره۶۰ و باکار کردن روی جهان‌بینی و بالا بردن دانایی، آن افکار و اندیشه‌ها و حس‌های بد نیز درست می‌شود و بعدازاین سفر، شخص به یک حالت تعادل می‌رسد و این سیستم می‌تواند کار خودش را به بهترین شکل ممکن شروع کند...

در ادامه مطلب بخوانید....
استاد پس از سپاسگزاری از خداوند فرمودند:

در بحث اعتیاد و روش درمان آن دو گروه با دو نظر متفاوت وجود دارند: یک گروه معتقد است جسم تخریب‌شده و باید با استفاده از دارو و پزشک درست شود و یک گروه معتقدند روان باید از طریق مسائل معنوی و روان‌درمانی درست شود.

اما کنگره گفت اعتیاد یعنی جسم، روان و جهان‌بینی فرد مصرف‌کننده تخریب‌شده است و باید هر سه مورد به تعادل برسد تا درمان صورت گیرد. مشکلاتی از قبیل بی‌خوابی، تنبلی، افسردگی که اکثر مردم فکر می‌کنند ریشه‌اش روان است، ریشه در فیزیولوژی، جسم و بیوشیمی فرد دارد. اگر بیوشیمی خوب کار نکند زود خسته می‌شویم، زود عصبانی می‌شویم. بیوشیمی جسم را سیستمی به نام سیستم ایکس کنترل می‌کند.

سیستم ایکس، سیستمی بسیار فعال و مهم است که مجموعه مغز، نخاع، غدد درون‌ریز و غدد برون‌ریز را شامل می‌شود. این سیستم با ترشح هورمون‌ها و مواد شبه افیونی کلیه‌ی حالت‌ها، خلق‌وخو و رفتارهای انسان را کنترل می‌کند. اگر این سیستم دست‌کار نکند هورمون‌ها را به‌موقع و به‌اندازه ترشح نکند، با کوچک‌ترین جمله عصبانی می‌شویم، از کوره درمی‌رویم، و با داشتن بهترین وسایل رفاهی و  امکانات هیچ‌وقت خوشحال نیستیم.

سیستم ایکس حتی سیستم ایمنی را هم کنترل می‌کند و اگر درست‌کار کند، قبل از ریشه دواندن بیماری آن را تشخیص داده و سرکوب می‌کنند. این سیستم آن‌قدر مهم است که حتی خداوند در کتاب آسمانی انسان‌ها را بر چهار چشمه  و نهر جوشان  وعده  داده است که یکی از این نهرها خمر است. در بهشت شراب و الکل نمی‌دهند، بلکه از موادشبه افیونی درون خود فرد است که خداوند به‌عنوان پاداش به انسان‌های صالح داده و هرچه انسان صالح‌تر متعادل‌تر، صبر و تحمل بیشتر. چنین شخصی دیرتر عصبانی می‌شود، حال خوبی دارد، و این همان شراب الهی است که عرفا از آن صحبت می‌کنند.

این‌ها همه اهمیت سیستم ایکس بود و حالا می‌خواهیم بفهمیم چه چیزی باعث تخریب و درست‌کار نکردن این سیستم می‌باشد؟

افکار، اندیشه‌ها و حس‌های خراب و بد باعث تخریب این سیستم از راه بی‌سیم ، و تغذیه نامناسب، نداشتن فعالیت ورزشی و استفاده از مواد مخدر  این سیستم را از قسمت باسیم تخریب می‌کند. که از همه مهم‌تر مواد مخدری است که با وارد شدن به جسم، کار سیستم ایکس را مختل کرده و مواد شبه افیونی دیگر ترشح نمی‌شود و در صورت  نرسیدن مواد مخدر بیرونی به بدن، زندگی سخت و غیرقابل‌تحمل می‌شود.

در کنگره۶۰ آقای مهندس دژکام با روش DST و شربت OTهمه‌ی این‌ها را ممکن و حل کردند. که با روش DST تیپر کردن ۲۱روزبه ۲۱روز و کاهش شربت OT این اجازه را می‌دهد به سلول که بازسازی شود و این مواد شبه افیونی آرام تولید شود. با هر پله کم کردن، تعدادی از سلول‌های ازکارافتاده بازسازی می‌شود، بدون اینکه مصرف‌کننده اذیت شود و این ادامه دارد تا کاملاً بعد از یک سفر ۱۱ماهه سیستم ایکس بازسازی و ترمیم شود.

با آمدن به کنگره۶۰ و باکار کردن روی جهان‌بینی و بالا بردن دانایی، آن افکار و اندیشه‌ها و حس‌های بد نیز درست می‌شود و بعدازاین سفر، شخص به یک حالت تعادل می‌رسد و این سیستم می‌تواند کار خودش را به بهترین شکل ممکن شروع کند.

نویسنده: هم‌سفر مژگان

تصویرگر: هم‌سفر لیلا


نوع مطلب : استادی و نگهبانی و دبیری های لژیون، 
برچسب ها : کنگره 60، درمان اعتیاد، سیستم ایکس،
لینک های مرتبط :
شنبه 22 مهر 1396 02:50 ب.ظ
سلام استادی شماخانم اعظم راتبریک میگم بسیارکامل وجامع توضیح دادید سپاسگذارم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات